Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel zabrał głos po rozstaniu! Zdradził Cichopek?!

Marcin Hakiel (39 l.) zorganizował na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Pojawiło się sporo zapytań o jego nowy, młodzieżowy wizerunek, ale też... głośne rozstanie z Katarzyną Cichopek. Jeden z fanów zapytał tancerza wprost, czy zdradził! Co mu odpowiedział?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 wspólnie spędzonych latach podjęli decyzję o rozstaniu. Partnerzy poznali się na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami", w którym wygrali nie tylko kryształową kulę, ale i wspólne życie.

Miłość do tańca sprawiła, że założyli własną szkołę - Hakiel Akademia Tańca. Doczekali się też dwójki dzieci: Adasia i Helenki.

Widzowie mocno kibicowali ich romantycznej historii. Niestety po czternastu latach małżeństwa poinformowali fanów o rozwodzie.

Marcin Hakiel wyznaje, czy zdradził Cichopek

Reklama

Marcin Hakiel zaskoczył fanów, organizując spontaniczną sesję Q&A (pytań i odpowiedzi) na swoim Instagramie. W przeciwieństwie do Kasi miał odwagę odnieść się do plotek na temat rozwodu, poza oficjalnym oświadczeniem opublikowanym przez parę 11 marca.

Okazało się, że jego największe marzenie to po prostu być szczęśliwym, a u ludzi ceni przede wszystkim szczerość.

Nie zabrakło też tematu nowego wizerunku tancerza, który wyglądem zaczął przypominać raczej hip-hopowego nastolatka, niż dojrzałego ojca dwójki dzieci. Jego bujną czuprynę zastąpiły teraz krótkie, tlenione włosy, do tego poprawione zęby oraz biżuteria.

Pojawiło się sporo pytań o jego przygodę z tańcem, ale też... głośne rozstanie z Katarzyną Cichopek. Fani dopytywali go - jak to się mogło stać? W końcu byli jedną z najbardziej lubianych par w całym show-biznesie!

To jednak nie koniec. Jeden z obserwatorów zapytał go wprost, czy zdradził!

Wierzycie mu na słowo?

Zobacz też:

Kozidrak nie stawiła się w sądzie! Powód bulwersuje

Magda Gessler: Awantura o Ukraińców. Odpowiedziała hejterom: "Wynocha. Bilet w jedną stronę"

Trybunał w Hadze: Rosja musi zakończyć inwazję na Ukrainę, jej działania są nielegalne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy