Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek "dusiła się w małżeństwie". Wyjawiła, co w domu działo się od miesięcy! "To ona podjęła decyzję"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodnik poinformowali opinię publiczną, że to koniec ich wieloletniego małżeństwa. Szczegóły postanowili zachować jednak dla siebie. Tak samo jak powody rozstania. Znajomi zaczęli anonimowo sugerować, o co mogło pójść. Jednak mało kto się spodziewał, że głos w sprawie zabierze jeszcze jedna osoba. Do tej pory w sprawach celebrytów mało się myliła...

Katarzyna Cichopek i Marcin uchodzili za jedno z bardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Aż tu nagle wspólnie wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. 

Tabloidy od razu zaczęły dociekać, co też było powodem tego rozstania. Choć jakiś czas temu mówiło się już, że małżonkowie przechodzą kryzys, to ostatnio wydawało się, że między nimi wszystko świetnie się układa. 

Reklama

Ponoć nawet dobrzy znajomi byli w szoku, gdy dowiedzieli się o ich rozwodzie, bo nie mieli pojęcia, że jest aż tak źle. 

O powodach rozwodu Cichopki milczą jednak jak zaklęte. Osoby z ich otoczenia sugerowały, że prawdopodobnie poszło o zazdrość Hakiela, któremu nie szło zawodowo aż tak dobrze jak Kasi. 

"Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor" - wyznał nam informator.

Cichopek i Hakiel: Relacje między nimi od dawna były chłodne

Tygodnik "Twoje Imperium" postanowił nie wypytywać kolejnych znajomych Cichopków, którzy najwyraźniej niewiele wiedzę i udał się do słynnej wróżki i tarocistki - Anny Kempisty.

To ona od lat wróży polskim celebrytom i przewidziała niejedno rozstanie. Tym razem wizja przyszła już po oficjalnym potwierdzeniu przez Kasię i Marcina. 

Tarocistka rozłożyła więc karty i sprawdziła, co mówią na ten temat A okazuje się, że mówią sporo...

"Muszę powiedzieć, że z kart tarota wynika, że relacje między nimi od dawna były wychłodzone. Niską temperaturę uczuć widzę po stronie pani Katarzyny. Wygląda na to, że to ona dusiła się w tym małżeństwie i to ona podjęła decyzję o rozstaniu" - przekonuje wróżka.

Kasia Cichopek: Wróżka widzi romans

Na tym jednak nie koniec. Wróżka zobaczyła też płomienny romans w życiu Kasi, choć nie dla nie dobrych wieści...

"Nowa miłość będzie płomienna i aż nierealnie piękna, ale szybko zgaśnie, a pani Katarzyna będzie musiała zejść na ziemię" - mówi wróżka. 

Hakiel z kolei ponoć nadal "wolałby trwać w tym małżeństwie", ale ostatecznie "oboje znajdą szczęście z innymi". 

Zobacz też:

Fani royalsów na tropie ciąży. Brat księżnej Kate wygadał się

Anna Skura jeździ z psem na skuterze. Fala krytyki w komentarzach!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy