Reklama
Reklama

Ciąg dalszy afery z gwiazdami TVN w roli głównej. Piróg komentuje słowa Wojewódzkiego

​Gwiazdy stacji TVN obrzucają się oskarżeniami. Kuba Wojewódzki wytknął brak lojalności swoim koleżankom z jury "Mam talent" i ruszyła lawina. Najpierw Chylińska zaraz później Foremniak ostro odpowiedziały koledze z TVN. Do dyskusji włączył się też Michał Piróg.

Wojewódzki zarzuca brak lojalności Chylińskiej i Foremniak

Kuba Wojewódzki w trakcie swojego show wrócił do czasów, kiedy razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak zasiadał w jury programu "Mam talent". Gwiazdor TVN ujawnił, że kiedy odchodził z talent show, jego koleżanki nie wykazały się solidarnością, nie odeszły razem z nim i do dzisiaj oceniają uczestników programu. Jego wypowiedź była prawdopodobnie sarkastycznym komentarzem do odejścia Piotra Gąsowskiego z TTBZ. Mimo to Chylińska i Foremniak poczuły się dotknięte i obie ostro odpowiedziały Wojewódzkiemu.

Reklama

Foremniak i Chylińska odpowiadają Wojewódzkiemu

Agnieszka Chylińska dosadnie dała do zrozumienia, że uważa Wojewódzkiego za kłamcę.

"Drogi Kubo. O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz" - napisała w sieci Chylińska.

Artystka zapowiedziała jednocześnie, że nie ma zamiaru też przyjąć zaproszenia do show Kuby Wojewódzkiego. Małgorzata Foremniak również nie pozostała dłużna koledze. Na swoim profilu opublikowała oświadczenie:

"Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią" - wyjaśnia aktorka.

Michał Piróg komentuje

Pod postem Małgorzaty Foremniak znalazło się wiele komentarzy. Jeden z nich należy do kolejnej gwiazdy znanej z programów TVN. Chodzi o Michała Piróga, któremu popularność przyniosła rola jurora w tanecznym show "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Później objął posadę prowadzącego w programie modowym "Top Model". 

Pirogowi chyba też Wojewódzki musiał zajść za skórę, bo choreograf skomentował jego zarzuty o braku lojalności w następujący sposób:

"Kuba o lojalności. Jednak ma jakieś poczucie humoru."

Myślicie, że jeszcze jakaś gwiazda TVN dołączy do grupy obrażonych na Wojewódzkiego?

Zobacz też:

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

Michał Piróg nie zostawił suchej nitki na Agustinie Egurroli. W tle Eurowizja i "You Can Dance"

Kuba Wojewódzki martwi się o TVP. Udostępnił prowokujący wpis

Kuba Wojewódzki chwali się smukłą partnerką. Fani nie mogą oderwać wzroku od jednej części ciała

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy