Reklama
Reklama

Cały świat plotkował o jej romansie z Michealem Jacksonem. Po latach wyznała prawdę

Brooke Shields to gwiazda Hollywood, która od lat wzbudza zainteresowanie widzów. Niedawno premierę miał dokument dotyczący jej burzliwego życia. W materiale aktorka otworzyła się na temat Michaela Jacksona, z którym wiele lat temu miał ją łączyć rzekomy romans!

Michael Jackson i Brooke Shields: przez lata mówiono, że byli parą

Wiele lat temu w mediach pojawiła się informacja, że 20-letni Michael Jackson (posłuchaj), wokalista zespołu The Jackson 5 i wschodzą gwiazda muzyki POP, ma romans z 13-letnią aktorką znaną z "Błękitnej Laguny", czy z "Ślicznotki". Sam piosenkarz podsycał te rewelacje i w jednym z wywiadów zdradził, że Brooke jest miłością jego życia. Nieco inne spostrzeżenia w tym temacie ma aktorka, która czuła się przez muzyka wykorzystywana!

Reklama

Po latach zabrała głos w sprawie i przedstawiła swój punkt widzenia.

Michael Jackson wykorzystał 13-letnią Brooke Shields?

Niedawno odbyła się premiera dokumentu dotyczącego życia Brooke Shields. Aktorka opowiedziała o swoim życiu, dorastaniu w światłach reflektorów oraz o relacjach z mężczyznami. Nie da się ukryć, że największy skandal wywołał jej rzekomy romans z dużo starszym Jacksonem.

Dziś 57-letnia aktora nie ma wątpliwości, że artysta wykorzystał ją (podobnie jak Lisę Marię Presley, która została nawet jego żoną) do zbudowania pozytywnego wizerunku w mediach. Gwiazda muzyki POP chciał uchodzić za amanta, który spotyka się z najpiękniejszymi kobietami show-biznesu.

Brooke w pewnym momencie dostała nawet od Jacksona propozycję adopcji dziecka!

"Myślę, że chciał wykorzystać swoje zasoby, by zmienić życie innych ludzi, i wiedział, że ja mam podobne marzenia. Skontaktował się z ze mną i zaproponował, żebyśmy adoptowali dziecko razem, bo łatwiej jest zrobić to we dwoje. Nigdy formalnie nie zaoferował mi małżeństwa, nigdy nie był na to zdecydowany. Według mnie był on po prostu mężczyzną szukającym szczęścia" - mogliśmy usłyszeć w materiale.

Brooke Shields wyznaje prawdę na temat relacji z Michaelem Jacksonem

Aktorka przyznała, że nigdy nie miała romansu z piosenkarzem, a ich znajomość opierała się na przyjaźni. Shields poznała go, gdy miała zaledwie 13 lat i stawiała pierwsze kroki na planach filmowych. W 1993 roku postanowiła zerwać z nim kontakty, gdy ten w wywiadzie u Oprah Winfrey skłamał, że są parą.

Przeczytajcie również:

Dawno niewidziane dzieci Michaela Jacksona na ściance. Tak dziś wyglądają!

Michael Jackson wciąż jest w pamięci swoich dzieci. "Nasz tata zmienił muzykę popularną na zawsze"

56-letnia Brooke Shields zachwyca figurą w stroju kąpielowym!           

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brooke Shields | Michael Jackson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy