Reklama
Reklama

Brad Pitt wybrał Prokopa! Olivier Janiak mógł jedynie pomarzyć o takiej posadzie

Brad Pitt (58 l.) chętnie nadzoruje wybór obsady do międzynarodowych show telewizyjnych „Lego Masters”, w których uczestnicy muszą stworzyć niesamowite dzieła z popularnych klocków. Okazuje się, że na prowadzącego 3. edycji programu w Polsce wybrał Marcina Prokopa, ale wszystko odbyło się w napiętej atmosferze. Dlaczego?

"Lego Masters". Brad Pitt wybrał prowadzącego

Już w piątek, 30 września, swoją premierę na antenie TVN premierę miał pierwszy odcinek 3. sezonu show "Lego Masters". Z tego też względu jeden z producentów show - Brad Pitt - zdecydował, kogo zobaczymy w roli prowadzącego, a zaszczyt ten spadł na Marcina Prokopa. Jak się okazuje, gwiazdor Hollywood lubi mieć wpływ na ostateczny wygląd produkcji i wielką wagę przykłada do doboru obsady. W Polsce wytypował dwóch kandydatów, którzy najbardziej odpowiadali obsadzanemu stanowisku. Z Prokopem konkurował jego kolega po fachu - Olivier Janiak. Ostatecznie jednak nie zdołał pokonać sympatycznego usposobienia i humoru Marcina. Miejmy nadzieję, że Olivier Janiak nie uprzedzi się do Prokopa.

Reklama

"Lego Masters". Znamy skład jury programu

Jury "Lego Masters" zwykle składa się z dwóch osób. Tym razem oprócz konstruktorki Lego Poli Lisowicz, która z klockami styka się niemalże każdego dnia, próbując stworzyć coraz to bardziej zaskakujące zestawy, zasiądzie znany muzyk.

U boku kobiety zobaczymy Czesława Mozilla, który uwielbia zarażać innych pozytywną energią, a wyobraźni mu nie brakuje. Gwiazdor pochodzący z Danii zastąpi Kamila Bednarka, który do tej pory zasiadał za jurorskim stołem. Jak myślicie, nowy duet sprawdził się dobrze w pierwszym odcinku?

Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia bowiem zetknęli się z wyjątkowymi pracami. Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień. W pierwszym odcinku sześć drużyn zmierzyło się z dwoma zadaniami. Uczestnicy pokazali, jak za pomocą kolorów przedstawić się i ożywić szare budynki, a także zbudowali futurystyczne pojazdy. Ciekawe, co czekan na nich w kolejnym odcinku, ale o tym przekonamy się już wkrótce.

Zobacz też:

Brad Pitt zadurzył się w "polskiej" gwieździe? Przyłapano go z Emily Ratajkowski!

Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z "Dzień Dobry TVN"? Poseł Lewicy zabrał głos

Zarobki Marcina Prokopa to 150 tys. miesięcznie? "Zasługujemy często na mniej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olivier Janiak | Marcin Prokop | Brad Pitt | Lego Masters | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy