Reklama
Reklama

Czesław Mozil pokazuje szczepienie. "Biorę odpowiedzialność za swoją propagandę jak Edyta Górniak"

Czesław Mozil pokazał na Facebooku zdjęcie z momentu przyjęcia trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Opatrzył post podpisem "Trzecia dawka - dlaczego? Bo myślę o Tobie sąsiedzie. Wiem że byś dla mnie też to zrobił". Jak to już tradycyjnie bywa - pod postem pojawiło się wiele komentarzy wsparcia i solidarności z muzykiem oraz kilku antyszczepionkowców i pandemicznych denalistów. Z kilkorgiem Mozil wdał się w dyskusję...

Czesław Mozil się zaszczepił

Czesław Mozil, jak wiele znanych i anonimowych osób, pokazał w sieci zdjęcie prezentujące moment przyjęcia trzeciej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. Tradycją już niemal stało się, że pod takimi dowodami szczepienia szybko zlatują się tłumy antyszczepionkowców ze swoimi złotymi radami w stylu "włącz myślenie". 

I tym razem nie jest inaczej. Mozil postanowił wdać się z kilkoma osobami w komentarzach w dyskusję... Przywołał też Edytę Górniak! "Diwa" ostatnio bardzo lubi wdawać się w pyskówki z innymi gwiazdami. Tym razem też odpowie?

Czesław Mozil dyskutuje o szczepionkach

"A miałem Cię za myślącego człowieka... Zdrowia życzę. Będzie potrzebne" - napisała jedna z "fanek". Mozil odpisał: "Przecież każdy wie, że ja głupi jak but, więc proszę nie wymagać ode mnie samodzielnego myślenia". 

Reklama

Z kolei niejaka Jolanta pod postem Mozila napisała (pisownia oryginalna):

"Ze masz sumienie nakłaniać ludzi do brania smiercionki, wiesz, ze naiwni tacy jak Ty uwierzą ci i pójdą do piachu. Ty nie, bo dostajesz placebo( około 30%populacji dostanie, między innymi politycy, lekarze, skorumpowani ze świata filmu i muzyki, służby mundurowe).Jesteś gorszy niż ci co kaza się szczypać. Bo tamtym mogą nie ufać, a Tobie zaufają i będziesz miał na sumieniu życia ludzkie... pomysl człowieku! U takich jak Ty zdolność logicznego myslenia została zabita przez strach, uległość systemowa. Wierzycie niby nauce, która teraz prawie cała podporządkowana jest zbrodniarzom z Big Pharmy, przekupionym "lekarzom"(np. Simon) i reszcie bandy. Posłuchaj co mówią pielęgniarki szczypiące polityków, ani jeden nie dostał tej szczypawki... ani jeden! Ty tez cieszysz się zdrowiem , bo dostajesz sol fizjologiczna, nie padniesz tak jak setki np. młodych piłkarzy!!!"

Czesław Mozil odpowiedział: "no to niech się cieszą ci, którzy szczepionki nie wzięli. Przeżyją jako ocaleni tego świata. To zaszczyt być w tej grupie jak Pani która finalnie będzie miała racje. Taka Arka Noego. Szanuję", po czym w kolejnym komentarzu dodał "biorę w pełni odpowiedzialność za swoją propagandę jak Edyta Górniak. Dobranoc kochani". Oznaczył przy tym profil Edyty Górniak. Ciekawe, czy zdecyduje się odpowiedzieć?

Edyta Górniak kłóci się z gwiazdami

Edyta Górniak, która słynie głównie ze swojej aktywności w sieci związanej z przekonywaniem ludzi, by się nie szczepili, ostatnio bardzo chętnie wdaje się w kłótnie z innymi gwiazdami. Niedawno pouczała Małgorzatę Rozenek na jej profilu pod zdjęciem ze szczepienia:

"Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest "po złej stronie mocy", w ogólnym pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie Twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod Twoimi słowami. Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym" - komentowała Górniak pod postem Rozenek. 

W ostatnich tygodniach wdała się też w pyskówkę z pisarzem Jakubem Żulczykiem, któremu piosenkarka bez matury wytknęła "przeciętny stopień kultury słowa", czy z Maffashion której zarzuciła... młody wiek. Z kolei Arkowi Kłusowskiemu, młodemu wokaliście i autorowi tekstów, napisała złośliwie: "Życzę Ci jakiejkolwiek nagrody przyznawanej przez ludzi". 

Mozil też doczeka się odpowiedzi?

Zobacz też:

Górniak upokorzyła młodego piosenkarza? Puściły jej nerwy!

Czarna lista Edyty Górniak. Kłóci się ze wszystkimi! 

Górniak odpowiedziała Żulczykowi! Pisarz skomentował...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Mozil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy