Reklama
Reklama

Blanka się załamie! Fatalne wieści dla naszej reprezentantki na Eurowizji. Źle to wygląda

Już za nieco ponad dwa tygodnie dowiemy się, kto zwycięży 67. edycję Eurowizji. Na scenie w Liverpoolu nasz kraj będzie reprezentować Blanka, której piosenka "Solo" triumfowała podczas polskich preselekcji. Czy wokalistka ma szansę na wygraną? Patrząc na to, jak rozkładają się sympatie wśród internautów, trudno być optymistą.

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji

Wybór Blanki na naszą tegoroczną reprezentantkę w Konkursie Piosenki Eurowizji wzbudził w słuchaczach ogromne emocje. Przed preselekcyjnym koncertem, zorganizowanym przez Telewizję Polską pod szyldem "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję", faworytem sporej grupy słuchaczy był Jann, który zaprezentował swój utwór "Gladiator" (posłuchaj!). Jednak ku ogromnemu zdziwieniu publiczności, zwyciężczynią głosowania okazała się  Blanka ze swoim tanecznym hitem "Solo".

Reklama

Internauci oceniają szanse Blanki

Wokalistka już za dwa tygodnie będzie reprezentować nas w Liverpoolu podczas 67. edycji Eurowizji. Jak prezentują się szanse polskiej piosenkarki bułgarskiego pochodzenia na konkursie w Liverpoolu? Choć na koncerty finalistów trzeba jeszcze trochę poczekać, niecierpliwi słuchacze już teraz oddają swoje głosy w ramach facebookowej grupy Stowarzyszeniu Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji (OGAE).

Jeśli głosy internautów przełożą się na głosy telewidzów, największe szanse na zwycięstwo będzie miała Loreen ze Szwecji (z utworem "Tattoo"). W plebiscycie członków grupy drugie miejsce zajęli reprezentanci Finlandii (wokalista Käärijä wystąpi z piosenką "Cha Cha Cha") i Francji (kanadyjska piosenkarka pochodzenia marokańskiego La Zarra zaśpiewa kompozycję "Évidemment").

Jak na tym tle wypada Blanka ze swoim "Solo"? Okazuje się, że jak na razie Polce nie udało się podbić serc europejskiej publiczności. W głosowaniu przeprowadzonym w grupie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji 23-latka zajęła dopiero... 25. miejsce na 37 możlliwych, zdobywając jedynie dwa punkty.

Pocieszeniem może być to, że za Blanką uplasowali się reprezentanci takich krajów jak: Niemcy, Chorwacja, Dania, Irlandia i Ukraina. Rezultaty głosowania słuchaczy możecie prześledzić poniżej.

Blanka może zwyciężyć Eurowizję?

Mimo wszystko wielu fanów trzyma kciuki za sukces polsko-bułgarskiej artystki. Michał Szpak przyznał, że życzy piosenkarce jak najlepszego występu i wyraził nadzieję, że uda jej się zdobyć sympatię europejskiej publiczności. Trochę bardziej krytycznie na temat Blanki wypowiedział się natomiast Krystian Ochman, który w programie "Onet Rano" stwierdził, że według niego "Solo" to trochę takie... disco polo, a na kanapie u Kuby Wojewódzkiego nie szczędził wokalistce uszczypliwych komentarzy.

Jak poradzi sobie piosenkarka na 67.  Konkursie Piosenki Eurowizji? Przekonamy się już niebawem. Finał rusza już 13 maja i odbędzie się w Liverpoolu.

Zobacz też:

Występ na Eurowizji zagrożony. Niepokojące doniesienia w sprawie Blanki. Gwiazda ma problemy z głosem 

Krystian Ochman wbija szpilę. Skomentował piosenkę "Solo" i wygląd Blanki!

Blanka ma szansę zwyciężyć podczas Eurowizji? Michał Szpak ocenia szanse piosenkarki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | "Eurowizja"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy