Reklama
Reklama

Krystian Ochman wbija szpilę zaraz przed Eurowizją! Skomentował piosenkę "Solo" i wygląd Blanki!

​W najnowszym wywiadzie Krystian Ochman (23 l.) zabrał głos w sprawie Eurowizji i głośno komentowanego utworu "Solo" autorstwa Blanki. Choć muzyk przyznał, że wspiera kraj podczas konkursu piosenki, to nie wszystko mu odpowiada. Pojechał zbyt ostro?

Eurowizja zbliża się wielkimi krokami. Blanka szykuje się do występu

Eurowizja już 9 maja. Fani zacierają ręce przed tegorocznymi występami. Nasz kraj w Liverpoolu będzie reprezentować Blanka z piosenką "Solo" (posłuchaj!). Niestety, słynne "bejba" nie cieszy się popularnością, bukmacherzy nie biorą pod uwagę jej zakwalifikowania do finału, a Blanka musiała odwołać koncerty przed konkursem, ponieważ walczy z poważną chorobą.

Zdaje się, że Blanka nie może liczyć nawet na miłe słowa od gwiazd. Krystian Ochman uznał, że według niego "Solo" to trochę takie... disco polo.

Reklama

Krystian Ochman o Eurowizji. Blanka nie zrobiła na nim wrażenia

"Utwór Blanki jest dla mnie bliżej disco polo, ale i tak jej kibicuję, bo wiem, jak to wygląda. To jest na pewno ogromny stres, ale też równocześnie fajna sytuacja" - podsumował Ochman w programie "Onet Rano".

Później, gdy Krystian znalazł się u Kuby Wojewódzkiego, również poruszono ten temat. Tym razem znany muzyk okazał się bardziej wylewny.

"Czy uważasz, że Blanka, nasza kandydatka, poradzi sobie teraz?" - zapytał Kuba.

"Czy poradzi sobie? No musi... Niezależnie od tego, co ludzie mówią, ja bym tego nawet nie nazywał hejtem, po prostu nie zgadzają się z wyborem".

"Ale ona dobrze słyszy? Dobrze śpiewa?" - dopytał Wojewódzki.

"Ona jest influencerką, nie?" - zapytał Krystian, co spotkało się ze śmiechem ze strony publiczności. Po chwili dodał, że mimo wszystko jej kibicuje, ponieważ na własnej skórze przekonał się, jak trudne jest wyjście na scenę podczas wydarzenia na taką skalę.

Krystian Ochman komentuje słowa Edyty Górniak

Krystian nie zakończył na tym wypowiedzi. Postanowił odnieść się do tematu Edyty Górniak, która zobaczyła w Blance coś świeżego i od początku bardzo kibicuje młodej wokalistce.

"Uwielbiam panią Górniak, ale byłem zdziwiony, że ona powiedziała, że Blanka ma coś świeżego" - przyznał chłopak, który od początku swojej kariery zjednał sobie ludzi naturalnością.

"Może jej nie chodziło o śpiewanie?" - zapytał Kuba.

"Może o usta" - rzucił Ochman, a publiczność wybuchła śmiechem.

Krystian Ochman zajął 12 miejsce podczas Eurowizji

Warto przypomnieć, że Krystian Ochman wystąpił w finale 66. Edycji Eurowizji i zgromadził 151 punktów. Zajął 12. miejsce, co spotkało się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami z całego świata - ludzie twierdzili, że chłopak zasłużył na dużo więcej.

Czy dziewczynie uda się zająć wyższą pozycję? Według aplikacji My Eurovision Scoreboard, w której fani Eurowizji mogą oceniać wszystkie piosenki, na 37 państw Polska zajmuje aktualnie 32. Niżej od "Solo" są tylko piosenki z Irlandii, Grecji, Azebejdżanu, Rumunii i San Marino. O tym, czy użytkownicy aplikacji mają rację, przekonamy się już w pierwszej połowie maja.

Czytaj też:

Koncert "100 lat Disneya" w Polsacie. Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska i Bryska jak księżniczki

Internauci nie zostawili suchej nitki na występie Nataszy Urbańskiej."Będzie mi się to śniło po nocach"

Blanka wygrała preselekcje Eurowizji 2023. Oto co powiedziała jej Górniak [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | Blanka Stajkow | "Eurowizja"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy