Reklama
Reklama

Reprezentował Polskę na Eurowizji, teraz ocenił Blankę. Te słowa chyba nie przypadną jej do gustu!

Już niebawem rozpocznie się długo oczekiwany finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tym razem w Liverpoolu nasz kraj będzie reprezentować Blanka, która wykona na scenie taneczny przebój "Solo". Jak szansę polskiej wokalistki ocenia nasz ubiegłoroczny przedstawiciel - Krystian Ochman? Co do jednego - nie ma wątpliwości!

Wybór Blanki w preselekcjach do Eurowizji wzbudził skrajne emocje

Zwycięstwo Blanki w preselekcjach do Eurowizji wzbudziło wiele emocji wśród polskich fanów Eurowizji. Niektórym słuchaczom tak bardzo nie spodobał się końcowy werdykt, że postanowili przesłać do Telewizji Polskiej apel z prośbą o odtajnienie głosowania. Jak się jednak okazało, włodarze TVP całkowicie zbagatelizowali wiadomość otrzymaną od zbulwersowanych widzów.

Reklama

Wybór "Solo" [posłuchaj!] na utwór reprezentujący nasz kraj podczas tegorocznego, 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Liverpoolu, skomentował już między innymi Krystian Ochman, Michał Szpak, a także Gosia Andrzejewicz.

Krytycznie o występie Blanki rozpisuje się też spora grupa internautów. Podobnego zdania jest również muzyczna ekspertka i trenerka wokalna. Jakby tego było mało, słuchacze zarzucili wokalistce plagiat i nieudolne kopiowanie scenicznego wizerunku Ariany Grande.

Krystian Ochman surowo ocenia "Solo" Blanki

Szansę Blanki na zwycięstwo podczas nadchodzącej wielkimi krokami Eurowizji ocenił też inny znakomity wokalista - Krystian Ochman. Muzyk ma już za sobą występ przed europejską publicznością - reprezentował on Polskę w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji odbywającym się w Turynie. Choć przed występem w półfinale piosenkarz i kompozytor uchodził za jednego z faworytów do wygrania konkursu, w finale zajął dopiero 12. miejsce.

Co o naszej tegorocznej reprezentantce sądzi nasz przedstawiciel z zeszłego roku?

"Nie chcę mówić bezczelnie, ale ja zrobiłem swoje, wiem, jak to wygląda. Utwór Blanki jest dla mnie bliżej disco polo, ale i tak jej kibicuję, bo wiem, jak to wygląda. To jest na pewno ogromny stres, ale też równocześnie fajna sytuacja. Wtedy, jak wręczyłem jej ten bilet, to trochę dziwnie się poczułem. Myślałem, że chcę już wracać do domu" - wyznał artysta w programie "Onet. Rano".

Muzyk odniósł się też do niecodziennej maniery wokalnej Blanki. Jej karykaturalna wymowa niektórych wyrazów sprawiła, że wokalista stała się obiektem drwin ze strony internautów, a charakterystyczne "bejba" - prawdziwym hitem w sieci.

"Jak Blanka śpiewa, przypomina mi dziewczyny ze Stanów" - ocenił Krystian Ochman.

A jakie szanse 23-latek daje swojej koleżance po fachu? Okazuje się, że jego zdaniem "Solo" może poradzić sobie całkiem nieźle:

"Nie byłbym zaskoczony, gdyby zajęła lepsze miejsce niż ja w ubiegłym roku. Ta piosenka wchodzi w głowę. Po preselekcjach wracałem ze znajomymi i oni całą drogę śpiewali  «Bejbe»" - podsumowuje muzyk.

Trzymacie kciuki za występ Blanki?

Zobacz też:

Blanka chciała ostudzić emocje publiczności, a tylko podgrzała aferę. Odpowiedziała na oskarżenia ze strony fanów Janna!

Blanka: związek ze Smolastym. Kiedyś byli sobie bliscy, dziś muzyk otwarcie mówi o jej talencie i karierze 

Blanka wystąpiła w Izraelu. Zdania o Polce są podzielone! "Masakra"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | Blanka Stajkow | "Eurowizja"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy