Reklama
Reklama

Eurowizja 2023. Skandale Blanki zebrano w jednym filmie i puszczono w świat! Blisko jej do Mandaryny?

Blanka wzbudziła wiele emocji wśród mieszkańców Polski po tym, jak zwyciężyła w preselekcjach do konkursu. Od początku powątpiewano, że gwiazda zwyciężyła w uczciwej walce głównie ze względu na fakt, że na stronie Telewizji Polskiej o 15.33 w dzień eliminacji pojawiła się informacja o jej wygranej, choć konkurs nie zdołał się wówczas nawet rozpocząć. Od tamtej pory gwiazda jest bacznie obserwowana przez zbulwersowanych internautów, którzy nie chcą puścić jej tego płazem. Teraz stworzyli nagranie, które stało się hitem sieci. Porównali ją do Mandaryny?

Blanka (posłuchaj!) wzbudziła wiele emocji wśród fanów Eurowizji i niestety trudno mówić o tym, żeby były to głównie pozytywne wibracje. Internauci wciąż robią, co w ich mocy, by zniechęcić zwyciężczynię do wzięcia udziału w konkursie. Niedawno do sieci wpuszczono filmik, który szybko zyskał popularność. Na wideo porównano 23-latkę do Mandaryny?

Reklama

To nagranie stało się hitem sieci! Tak podsumowano Blankę!

Na umieszczonym w sieci nagraniu możemy posłuchać remixu największych hitów z repertuaru Blanki i Mandaryny (posłuchaj!). Do wokalu reprezentantki Polski na Eurowizji 2023 dołączono okrzyki byłej żony Michała Wiśniewskiego z pamiętnego występu w Sopocie nagranego w 2005 roku.

Na nagraniu wyliczono wszystkie sensacje z udziałem młodej gwiazdy, która zamierza podbić Wielką Brytanię swoim "Solo". Pokazano nie tylko zdjęcia, ale również fragmenty artykułów i screeny z aplikacji, wskazującej, jaki procent followersów z Instagrama Blanki jest rzeczywisty.

Blanka i afery wokół preselekcji!

Nie da się ukryć, że Blanka ma za sobą ciekawą przeszłość. Nie tylko chętnie współpracowała z Telewizją Polską, która zorganizowała preselekcje, ale również ma na koncie występy z tancerzami Agustina Egurroli, który wchodził w skład jury. Jakby tego było mało, fani konkursu dopatrzyli się, że Blanka zasiadała w greenroomie u boku Allana Krupy, który jest synem przewodniczącej komisji - Edyty Górniak.

Jakby tego było mało, informacja o tym, kto wygrał konkurs została opublikowana na stronie TVP na długo przed tym, zanim eliminacje w ogóle się rozpoczęły.

To jednak nie wszystko! Fani Janna, którzy mocno zdegustowali się na wieść, że ich ulubieniec odpadł w konkursie, zauważyli, że Blanka zostawiła polubienie pod obraźliwym komentarzem, który uderzał nie tylko w jej scenicznego rywala, ale również poprzedniego reprezentanta Polski na Eurowizji - Krystiana Ochmana. Choć Blanka odżegnała się od tych pomówień, a widoczny wcześniej like zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, internauci jej nie odpuścili. Przez specjalne aplikacje wyśledzili, że wokalistka kupiła niemalże połowę swoich followersów na Instagramie.

Bukmacherzy także nie mieli dobrych wieści, gdy dowiedzieli się, kto pojedzie na Eurowizję, gdyż szanse na zwycięstwo Polski w konkursie znacząco spadły.

Zobacz też:

Blanka przerwała milczenie w sprawie obraźliwego komentarza. Odżegnała się od zarzutów i wyszła na hipokrytkę?

Sensacyjne doniesienia o Blance! Nie do wiary, na czym przyłapali ją fani Janna... Istny szok!

Eurowizja 2023. Zagraniczne media uderzają w Blankę i Egurrolę. Pojawiły się poważne zarzuty!

Michał Piróg nie zostawił suchej nitki na Agustinie Egurroli. W tle Eurowizja i "You Can Dance"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | Mandaryna | Eurowizja 2023
Reklama
Reklama
Reklama