Reklama
Reklama

Blanka Lipińska podzieliła się swoim szczęściem. Zaręczyny już się odbyły!

Blanka Lipińska (37 l.) ma za sobą wiele dramatycznych przeżyć. Zaledwie parę dni przed Świętami Bożego Narodzenia pożar strawił jej domek w lesie. Będący w trakcie remontu budynek zniknął z powierzchni ziemi. Gdy wydawało się, że końcówka roku nie przyniesie gwieździe już żadnych powodów do radości, szczęście znów się do niej uśmiechnęło. Na palcu pisarki zalśnił pierścionek zaręczynowy.

Blanka Lipińska: zaręczyny

Blanka Lipińska przez długi czas nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Gwiazda była związana m.in. z muzykiem Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para chętnie dzieliła się swoim szczęściem w mediach jednak ostatecznie ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Po tym niepowodzeniu, Blanka Lipińska z większą ostrożnością zaczęła podchodzić do spraw sercowych. Odtąd pisarka zrezygnowała z publicznego pokazywania swojego życia osobistego. Stosunkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że przy jej boku od pewnego czasu jest nowy mężczyzna.

Reklama

Ukochany Blanki Lipińskiej to Paweł Baryła, którego poznała podczas pracy na planie "365 dni". Mężczyzna był zatrudniony przy produkcji w charakterze scenografa. Oboje do tej pory starali się utrzymać swój związek z dala od blasku fleszy. Prawdziwy przełom nastąpił w te święta. Zupełnie niespodziewanie Blanka Lipińska podzieliła się na Instagramie cudowną nowiną. Na instastories pisarka zamieściła zdjęcie, z którego jasno wynika, że jej związek z Pawłem Baryłą właśnie wkroczył na wyższy poziom. Para ma już za sobą zaręczyny! Na fotografii udostępnionej przez gwiazdę możemy zobaczyć lśniący na jej palcu pierścionek zaręczynowy.

Blanka Lipińska podzieliła się swoim szczęściem

Blanka Lipińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które rozgrzało internet do czerwoności. Pisarka pochwaliła się ślicznym pierścionkiem zaręczynowym z niewielkich rozmiarów brylantem. Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie przedstawiające jej dłoń, trzymaną przez ukochanego. W tle widoczna jest butelka ekskluzywnego szampana, którym para najprawdopodobniej uczciła tę wyjątkową okazję. Wygląda na to, że Blanka Lipińska zupełnie nie spodziewała się zaręczyn, bowiem w opisie zdjęcia zamieściła wyłącznie słowo "OMG" (eng. "O mój Boże"). 

Parę godzin później na instastories celebrytki ukazało się jeszcze jedno zdjęcie. Tym razem Blanka Lipińska pokazała swoim fanom, jak spędza tegoroczne święta. Na fotografii możemy zobaczyć bogato ozdobiony salon oraz karafkę i kieliszek napełnione czerwonym winem. Bez wątpienia tej gwiazdki pisarka nigdy nie zapomni. Po przykrych przeżyciach sprzed paru dni, w życiu pisarki znów wszystko zaczyna się dobrze układać. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu spłonął domek w lesie, na który celebrytka wydała ogromne pieniądze. Blanka Lipińska szczerze wyznała wówczas swoim fanom, że jest załamana tym, co się stało. Na szczęście ukochany otarł jej łzy i dał nadzieję na lepsze jutro. Gratulujemy i życzymy szczęścia! 

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle w święta nie zaznali spokoju. Wszystko przez telefon od Williama

Paweł P. pękł przy Rutkowskim. Ten chwyt detektywa całkowicie go pogrążył

Lewandowscy składają życzenia przy choince. To wcale nie jest Polska! Dokąd pojechali na Święta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Aleksander Milwiw-Baron | Paweł Baryła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy