Reklama
Reklama

Dramat Blanki Lipińskiej. Doszczętnie spłonął jej dom w lesie! Niedawno go kupiła

Blanka Lipińska, twórczyni filmu "365 dni" na podstawie jej książek przechodzi teraz przez bardzo trudny moment. Jej dom w lesie, który niedawno kupiła i z którego tak bardzo się cieszyła - spłonął. Smutna celebrytka poinformowała właśnie o tym na swoim Instagramie.

Dramat Blanki Lipińskiej. Spłonął jej dom w lesie!

Blanka Lipińska ostatnio była mniej aktywna w social mediach - jak się okazało - miała ku temu powód. Zmartwieni fani zaczęli się martwić i wysyłali do niej wiadomości z pytaniami, czy wszystko w porządku. No niestety, nie za bardzo...

"Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani - żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, ale niestety nie mam się dobrze. Przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesieTen, który niedawno kupiłam i ten, z którego się tak bardzo cieszyłam" - rozpoczęła Instastories Blanka.

Reklama

Nie ma na razie podanych przyczyn pożaru - czy było to podpalenie, czy może spięcie w instalacji. Z pewnością zasmucona Blanka nie chce roztrząsać tego bolesnego tematu przez milionami osób na Instagramie.

Blanka Lipińska niedawno kupiła dom. Bardzo się z niego cieszyła

Blanka Lipińska stała się posiadaczką wymarzonego domu w lesie, którym niestety nie było jej dane się długo cieszyć. Pod koniec listopada celebrytka opowiadała o tym, jak ten dom jest wspaniały.

"Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie dla wszystkich, jak ten dom będzie wyglądał. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze trzy metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta" - mówiła w listopadzie Lipińska w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

"Jest to dla mnie trudny czas, przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się. Jestem słaba w udawaniu, po prostu nie umiem tego robić. I nie chcę" - podkreśliła ostro Blanka.

Swoje krótkie Instastories podsumowała, że ten przedświąteczny czas będzie dla niej bardzo smutny i nie będzie kryć swoich emocji. Na koniec życzyła smutno wszystkim wesołych świąt.

"Więc teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych Świąt" - powiedziała smutno Blanka Lipińska na swoim Instastories.

Zobacz też:

Lipińska szydzi z programu "Nasz nowy dom". Wbiła szpilę Kasi Dowbor

Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. "Gdzie są moje pieniądze?"\

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? "Pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska oszukała wszystkich! Nie było żadnego ślubu!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama