Reklama
Reklama

Lipińska szydzi z programu „Nasz nowy dom”. Wbiła szpilę Kasi Dowbor

Blanka Lipińska (37 l.) chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami. Często organizuje Q&A, podczas których internauci mogą ją pytać, o co tylko zechcą. Ostatnio pisarka cierpliwie odpowiadała i przy okazji opowiedziała nieco o swoich planach remontowych. Nieoczekiwanie, wbiła szpilę programowi „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor nie będzie zadowolona...

Blanka Lipińska kupiła domek w lesie!

Blanka Lipińska słynie ze swoich ostrych ocen, ciętego języka i szczerości. Pisarka nie owija w bawełnę i nie unika krytyki. Ostatnio coraz częściej porusza tematy związane z nieruchomościami, w które chętnie inwestuje zarobione na książkach pieniądze. Do tej pory gwiazda zakupiła już mieszkanie w Warszawie, apartament nad morzem (a dokładnie w Gdańsku) oraz - jak się okazuje - domek na wsi. Jak sama przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, wybrany przez nią domek odbiega od jej dotychczasowego stylu i niejednego zapewne zaskoczy wyglądem.

Reklama

"Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie dla wszystkich, jak ten dom będzie wyglądał. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze trzy metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta" - mówiła Lipińska we wspomnianym wywiadzie.

Lipińska ostro krytykuje program Katarzyny Dowbor

Internauci żywo interesują się majątkiem polskiej pisarki. Podczas ostatniej serii pytań i odpowiedzi, zorganizowanej przez gwiazdę na Instagramie, jeden z fanów zapytał, gdzie Lipińska zamierza spędzić nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Blanka nie zostawiła tego pytania bez komentarza. Jak wyznała, nie może wyjechać na święta do domku nad rzeką, ponieważ nie zdoła ukończyć remontu.

"Jeśli Karol (szef budowy) jest w stanie zrobić generalny remont, czyli wymianę wszystkich instalacji, podłóg, sufitów, postawić ściany, wymurować kominek itd. w miesiąc - to czemu nie" - podsumowała ironicznie.

Ktoś inny zasugerował więc, że z pomocą Katarzyny Dowbor i jej zespołu pisarka poradzi sobie ze wszystkim w zaledwie pięć dni. Blanka nie uwierzyła jednak w zapewnienia internauty.

Przypomnijmy, że ekipa programu "Nasz nowy dom" pomaga rodzinom w trudnych sytuacjach, remontując ich domy lub mieszkania. Zwykle są to jednak małometrażowe włości, które faktycznie można wyremontować w kilka dni, przy pomocy odpowiedniej ilości wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

***

Zobacz też:

Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. "Gdzie są moje pieniądze?"

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? "Pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska oszukała wszystkich! Nie było żadnego ślubu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom" | Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama