Reklama
Reklama

Blanka będzie musiała radzić sobie bez niego. Zaskakująca decyzja tuż przed Eurowizją!

Choć wydawało się, że za choreografię tegorocznego występu polskiej reprezentantki na Eurowizji będzie odpowiedzialny Agustin Egurrola, niecałe dwa tygodnie przed finałem konkursu na jaw wyszły zaskakujące doniesienia. Okazuje się, że choreograf nie jest zaangażowany w przygotowania do show Blanki, w związku z czym piosenkarka będzie musiała poprosić o pomoc kogoś innego. Czy to negatywnie odbije się na jej występie?

Zbliża się 67. edycja Eurowizji. Kto będzie reprezentował Polskę?

Wybór Blanki na tegoroczną reprezentantkę naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji wzbudził ogromne kontrowersje. Część słuchaczy nie mogło uwierzyć, że "Solo" okazało się najlepszą piosenką preselekcji przeprowadzonych przez Telewizję Polską pod szyldem "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję".

Jeszcze przed rozpoczęciem przesłuchań zdecydowanym faworytem widzów był Jann, który zaprezentował popularny w sieci utwór "Gladiator" (posłuchaj!). Tym większe było zdziwienie publiczności, gdy jury w składzie: Aneta Woźniak, Edyta Górniak, Marek Sierocki, Marcin Kusy i Agustin Egurrola, ogłosiło, że to właśnie 23-latka polsko-bułgarskiego pochodzenia będzie reprezentować nas w Liverpoolu.

Reklama

Część melomanów postanowiła nie dawać za wygraną i napisała w tej sprawie oficjalny list skierowany do organizatorów. Niestety, jak się okazało - Telewizja Polska całkowicie zignorowała pismo i nie odniosła się do sprawy nawet w kilku słowach.

Agustin Egurrola nie pomoże Blance w przygotowaniach do Eurowizji?

Teraz wokół występu Blanki pojawiły się kolejne kontrowersje. Wiele osób obserwujących zmagania artystów podczas Konkursu Eurowizji było przekonanych, że Blanka wykona choreografię przygotowaną przez Agustina Egurrolę, który przez wiele lat współpracował z artystami reprezentującymi nasz kraj na europejskiej scenie. Niedawno okazało się jednak, że mężczyzna nie został zaangażowany do tegorocznych prac organizacyjnych.

Ceniony polski tancerz i choreograf pochodzenia kubańskiego odpowiadał wcześniej za ruch sceniczny podczas występu Krystiana Ochmana w Turynie w 2022 roku i Rafała Brzozowskiego w Rotterdamie w 2021 roku.

Wszelkie nadzieje na zaangażowanie Agustina Egurroli w przygotowania do tegorocznej Eurowizji rozwiała jego menedżerka Magdalena Cichocka w rozmowie z dziennikarzami serwisu "Plejada". Agentka oświadczyła, że tancerz nie ma nic wspólnego z choreografią występu Blanki.

Nie wiadomo jak na razie, z kim piosenkarka zdecyduje się na współpracę. Artystka mu jednak jak najszybciej podjąć decyzję, bowiem 67. Konkurs Piosenki Eurowizji startuje już 9 maja. Tegoroczna edycja odbędzie się w Liverpool Arena w Liverpoolu.

Zobacz też:

Ile zarobi Blanka na występie podczas Eurowizji w Liverpoolu? Na jaką nagrodę może liczyć zwycięzca?

Krystian Ochman wbija szpilę. Skomentował piosenkę "Solo" i wygląd Blanki! 

Występ na Eurowizji zagrożony. Niepokojące doniesienia w sprawie Blanki. Gwiazda ma problemy z głosem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | "Eurowizja" | Agustin Egurrola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy