Reklama
Reklama

Bestsellery Empiku 2023: kosmiczna Boczarska, aksamitny Makłowicz i cekinowa Wieniawa

Gala Bestsellerów Empiku 2023, która rozpoczęła się we wtorkowy wieczór przyciągnęła słynne nazwiska z polskiego show-biznesu. Nie brakowało kreacji udanych, jak i tych o mniejszej dawce tolerancji na modę. Kto wyglądał najlepiej spośród gwiazd? Oceńcie sami!

Plejada gwiazd na Bestsellerach Empiku 2023

Jedna z większych gal na początku roku to impreza Bestsellerów Empiku 2023. Tym razem statuetki w kategorii muzyka, film, książka i audio powędrują do najzdolniejszych artystów. A kto ubrał się najlepiej na galę? My już wiemy.

Bestsellery Empiku 2023: kosmiczna Boczarska, aksamitny Makłowicz i cekinowa Wieniawa

Na czerwonym dywanie nie zabrakło zaskoczeń, a największym z nich stała się futurystyczna, srebrna lub aluminiowa sukienka Magdaleny Boczarskiej. Aktorka dobrała do tego srebrne buty na płaskim obcasie i małą, czarną torebkę w wersji mini.

Jedną z prowadzących galę Bestsellerów Empiku 2023 okazała się Julia Wieniawa, która u boku Aleksandry Domańskiej i Damiana Tkaczuka prezentowali nominowanych. Julia, która obecnie ma bardzo aktywny czas zawodowy zdecydowała się na czerwoną sukienkę na cieniuteńkich ramiączkach. Pokryta cała cekinami mieniła się niczym dyskotekowa kula.

Reklama

Niezawodną elegancją za to popisał się ulubieniec kulinarny wszystkich Polaków, czyli Robert Makłowicz. Znany i lubiany krytyk dobrał do szarych spodni garniturowych granatową marynarkę z aksamitu. Spod marynarki widać bladoróżową, elegancką koszulę.

Bestsellery Empiku 2023: grzeczny Stramowski i Joanna Opozda kusząca nóżkami

Za to Piotr Stramowski wybrał klasykę, która zawsze się sprawdza - czarny garnitur, białą koszulę i czarny krawat. Jednak najbardziej zaskakuje "grzeczny" image aktora, który przyzwyczaił wszystkich do zawadiackiego stylu. Tym razem Piotr Stramowski zaprezentował się w krótszych niż zawsze prostych włosach i okularach.

Joanna Opozda na czerwonym dywanie zaprezentowała swoją fenomenalną figurę modelki. Krótka kreacja odsłoniła jej nogi do nieba, choć na sukienkę zarzuciła ogromną czarną marynarkę, która kompletnie wszystko zasłoniła!

Czyja kreacja podoba się wam najbardziej?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama