Reklama
Reklama

Beata Tadla zachwyca w Wenecji! Wycieczka z nowym mężem jak marzenie!

Po kilku nieudanych związkach Beata Tadla w końcu znalazła swoją drugą połówkę. Jej mąż, Michał, okazał się być tym jedynym, z którym dziennikarka chciała spędzić resztę swojego życia. Ich wspólny wyjazd do Wenecji jest tego żywym dowodem.

Beata Tadla od ponad dwóch lat cieszy się wspaniałym małżeństwem! Para wzięła ślub w lutym 2021 roku i od tamtej pory są nierozłączni. Ich miłość kwitnie.

"Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami" - pisała po ślubie na Instagramie. 

Dziennikarka nie przestaje dzielić się swoim szczęściem z fanami i tym razem pochwaliła się romantycznym wyjazdem do Wenecji.

Reklama

Beata Tadla z mężem w Wenecji

Dziennikarka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem i relacjonuje podróże. Jej wakacyjne fotografie na Instagramie często budzą zachwyt fanów.

Na zdjęciach ostatnio zamieszczonych w mediach społecznościowych widać, że Beata Tadla jest szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia prywatnego.

Wraz z mężem cieszy się każdą chwilą spędzoną razem i dba o to, aby ich związek kwitł i był pełen romantycznych chwil.

Romantyczne randki, urocze widoki i niezapomniana przejażdżka gondolą - wyjazd małżonków do Wenecji z pewnością jeszcze bardziej umocnił ich więź.

Co robi teraz Beata Tadla?

Beata Tadla to doświadczona dziennikarka, która zaczynała swoją karierę w radiu, a następnie związała się z telewizją. Przez lata pracowała w różnych stacjach, a obecnie związana jest z jednym z portali internetowych. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w pracę przyniosły jej wiele zawodowych sukcesów. Wystąpiła też w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz też:

Beata Tadla: Skandal z dziennikarką ma ciąg dalszy. Pilna reakcja gwiazdy na to, co zrobił Damian Kocur 

Beata Tadla przekroczyła granicę! Damian Kocur odpowiada na agresywne pytanie o homoseksualizm

70-lecie TVP: Beata Tadla gani Cichopek, Kurzajewskiego i inne gwiazdy Telewizji Publicznej. Ostre słowa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy