Reklama
Reklama

Beata Tadla bez ogródek wypaliła do niego, czy jest gejem. Młody gwiazdor po miesiącu wreszcie odpowiada!

Beata Tadla zasłynęła w swojej dziennikarskiej karierze z umiejętności dociekania i zadawania trudnych pytań swoim rozmówcom, ale tym razem chyba przesadziła. Przy okazji promocji filmu "Chleb i sól" wypaliła bez wahania do reżysera Damiana Kocura z hasłem, czy wątki homoseksualne znajdujące się w tej historii wziął z własnego życia. Po miesiącu wreszcie zdecydował się odpowiedzieć.

Beata Tadla przeżyła w swoim życiu mnóstwo zawirowań tak prywatnych, jak i zawodowych. Nie tak dawno wyszło na jaw, że gwiazda swego czasu otarła się nawet o śmierć i w szpitalu przyjęła ostatnie namaszczenie. Ostatnio wydawało się, że po okresie różnych zawirowań u dziennikarki nareszcie zaczęło być jakby spokojniej. Dlatego tak bardzo zaskakuje narosła właśnie wokół Tadli afera.

Reklama

Beata Tadla wywołała skandal dzień po Bestsellerach Empiku

Wszystko zaczęło od przeprowadzonego dzień po kontrowersyjnych Bestsellerach Empiku 2022 wywiadu w ramach programu Onet Rano. Do samochodu prowadzonego przez Beatę Tadlę wsiadł Damian Kocur - jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów młodego pokolenia, który podczas wspomnianej imprezy osiągnął spory triumf. Wybrano go bowiem odkryciem roku w kategorii "Film".

Jak łatwo się domyślić (i czego sam Kocur nie ukrywa), wygrana wiązała się z późniejszą zabawą w gronie znajomych. Mimo to stawił się na wyznaczonym wywiadzie i był gotowy do rozmowy. Nie spodziewał się jednak ze strony Tadli tak intymnego pytania.

Damian Kocur obrażony przez Beatę Tadlę. Mógł się zrewanżować

W nowym numerze "Fashion Magazine" ukazał się kolejny wywiad z reżyserem, w którym ten wraca do sprawy nieeleganckiego pytania Beaty Tadli. Artysta stawia sprawę jasno, że poczuł się dotknięty tak wyraźną próbą wejścia z butami w jego życie prywatne:

"Jeździmy samochodem po Warszawie, jestem półśnięty po gali Bestsellerów Empiku, gdzie spotkałem trochę znajomych i razem pobalowaliśmy, a ona mnie pyta, czy to jest film o mnie i czy wątek homoseksualny jest z mojego życia. Dzisiaj żałuję, że jej nie zapytałem, jaki ona seks lubi, bo wydaje mi się, że to nie są pytania na miejscu, zwłaszcza zadawane w wywiadzie emitowanym na żywo" - wspomina całą sytuację po miesiącu Damian Kocur.

"Chleb i sól" to wielki triumf Damiana Kocura. Są w nim wątki autobiograficzne

Co ważne, sam Damian Kocur wyraźnie nie ma problemu z odpowiedzią na bardziej standardowo zadane pytanie o autobiograficzne wątki w "Chlebie i soli". W wywiadzie dla "Fashion Magazine" ustosunkowuje się również do tej kwestii:

"(...) wiele zaciągnąłem ze swojego życia. Dlatego umiejscowiłem fabułę na prowincji, bo doskonale ją znam, tam dorastałem. Każdy film, nawet najbardziej oderwany od życia twórcy, będzie jednak w jakimś stopniu o nim. Dlatego nie byłbym w stanie zrobić filmu na podstawie czyjegoś scenariusza" - wytłumaczył twórca.

Myślicie, że Beata Tadla przesadziła z dociekliwością, czy po prostu zabrakło jej wyczucia taktu?

Zobacz też:

Beata Tadla przeszła dużą metamorfozę. Wyeliminowała z diety te produkty.

Wściekła Tadla miażdży obecne gwiazdy TVP: "Wdzięczą się szyldem szamba".

Kim jest Damian Kocur? Reżyser dopiero co triumfował w Wenecji i na gali Orłów.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy