Reklama
Reklama

Beata Szydło w żałobie! Z całej Polski płyną kondolencje

Beata Szydło (57 l.) z bólem serca poinformowała na Twitterze o śmierci zaprzyjaźnionej zakonnicy, siostry Magdaleny (†85 l.). Dla byłej premier to prawdziwy cios.

Beata Szydło jest mocnym filarem Prawa i Sprawiedliwości. Swoim oddaniem i ciężką pracą na rzecz partii imponuje młodszym kolegom. 

O życiu prywatnym stara się nie rozmawiać, choć wiadomo, że jest szczęśliwą mamą dwóch synów - Tymoteusza oraz Błażeja. Na co dzień dużą rolę odgrywa u Beaty wiara i religia. 

Przez wiele lat wielki podziw żywiła do siostry Magdaleny, która pełniła funkcję kustosza muzeum papieskiego w Wadowicach. Niestety, siostra Magdalena zmarła, o czym na Twitterze poinformowała załamana Beata. 

"Ogromny żal, wielka strata. Wadowice bez Siostry Magdaleny nie będą już takie same. Niech spoczywa w spokoju" - napisała poruszona Szydło. 

Reklama

Siostra Magdalena miała 85 lat. Oprócz pracy w muzeum papieskim w Wadowicach zajmowała się też uczeniem religii w szkole. Po opublikowanym poście na Twitterze internauci pospieszyli ze składaniem kondolencji Beacie Szydło oraz rodzinie siostry Magdaleny. 

Pogrzeb zakonnicy odbędzie się w najbliższy czwartek w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Szydło
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy