Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Beata Chmielowska-Olech zaskoczyła widzów „Teleexpressu” prezentując głęboki dekolt! Co za widok

Beata Chmielowska-Olech (45 l.) od lat jest uwielbianą przez widzów prezenterką „Teleexpressu”. Sympatię odbiorców dziennikarka zyskała dzięki poczuciu humoru, a przede wszystkim wyjątkowej aparycji. Jej ostatnie wystąpienie w telewizji wzbudziło zachwyt! Wszystko przez głęboki dekolt…

Trudno uwierzyć, że Beata Chmielowska-Olech ma 45 lat. Prezenterka niemal zawsze zachwyca kolorowymi stylizacjami i starannie zrobionym makijażem oraz perfekcyjnie ułożonymi włosami. 

Jest jednak coś jeszcze, co w wyglądzie gwiazd TVP zwraca uwagę... Wielu okrzyknęło ją "najlepszym biustem TVP". Nie jest tajemnicą, że gwiazda "Teleexpressu" lubuje się we wdziankach, które podkreślają jej kobiece atuty. 

Ostatnio znów znalazła się na językach internautów, po tym jak opublikowała na Instagramie zdjęcie ze studia. Uwagę zwracała czerwona marynarka i koronkowa bluzka z głębokim dekoltem!

Reklama

"Przepiękna", "Ładnie wyglądasz", "Beata zawsze ślicznie wygląda" - komentowali obserwatorzy. 

Beata Chmielowska-Olech i praca w TVP

Beata Chmielowska-Olech swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 1998 roku. Prezenterka zajmowała się wówczas prowadzeniem "Teleexpressu Junior". 

Władze stacji szybko dostrzegły w niej potencjał, dlatego po kilku latach uczynili ją prowadzącą śniadaniówkę "Kawa czy herbata". 

Sławę zyskała jednak dzięki prowadzeniu głównego wydania "Teleexpressu". Widzowie pokochali ją za profesjonalizm i zniewalający wygląd.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Chmielewska-Olech | Teleexpress | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje