Reklama
Reklama

Bardowska zniknęła z mediów społecznościowych, a teraz nadeszły takie wieści. Przekazali dobre nowiny

Anna Bardowska po krótkiej przerwie powróciła do mediów społecznościowych. Ledwo jednak opublikowała kilka rodzinnych kadrów z codziennego życia całej rodziny, a tu nagle okazało się, że wraz z Grzegorzem zaplanowali coś wyjątkowego. Celebrytka podzieliła się właśnie dobrą nowiną.

Anna Bardowska nagle zniknęła z sieci

"Rolnik szuka żony" przyniósł Annie i Grzegorzowi Bardowskim nie tylko miłość, ale również dużą popularność. Ambitna żona rolnika potrafiła dobrze z tego skorzystać i umiejętnie wykorzystała swoje pięć minut. Teraz z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 315 tysięcy osób.

Reklama

W swoich mediach społecznościowych Anna Bardowska dzieli się kadrami z życia prywatnego, relacjonuje zmiany wnętrzarskie czy postępy w pracach ogrodowych, ale także pokazuje sprawdzone przez siebie przepisy. Zazwyczaj jest tam bardzo aktywna, więc trudno się dziwić, że jej niedawna, zupełnie nieoczekiwana nieobecność, wywołała u fanów spory niepokój. Oliwy do ognia dolały tajemnicze wpisy celebrytki:

"Mam nadzieję, że powoli tutaj do was wrócę. Na szczęście jest już lepiej. Dzisiaj jeszcze dajemy sobie dzień na odpoczynek. Dziękuję za wszystkie wiadomości prywatne, za to, że martwicie się, czekacie" - można było przeczytać w zdawkowym InstaStories.

Na szczęście sytuacja jest już opanowana, bowiem Ania wróciła do swojej stałej internetowej aktywności.

Bardowscy mają powody do radości

W sobotę celebrytka opublikowała na InstaStories krótkie nagranie, w którym widać, że razem z mężem spakowali już walizki i wyjeżdżają z Polski. Anna i Grzegorz Bardowski obchodzą właśnie 8. rocznicę ślubu i postanowili ją spędzić w swój ulubiony sposób - na wspólnej wycieczce.

"Ósma rocznica ślubu, my na lotnisku... Ale ten czas leci" - słyszymy na nagraniu.

Anna i Grzegorz Bardowscy poświęcili na planowanie swojego ślubu i wesela sporo czasu. Chcieli, żeby uroczystość była idealna, niestety nie obyło się bez drobnych wpadek. Na szczęście teraz wspominają już tylko te dobre momenty.

Życzymy Ani i Grzegorzowi jeszcze wielu wspólnych, szczęśliwych lat.

Zobacz także:

Ledwo Bardowscy wrócili z wakacji, a tu Ania opublikowała takie nagranie. Nie dogadali się?

Nagłe poruszenie u Bardowskich. Doniosła o wyjątkowo trudnej sytuacji całej rodziny

Ania Bardowska wrzuciła zdjęcie z mamą. Fani natychmiast zaczęli komentować


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska | Grzegorz Bardowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy