Reklama
Reklama

Ślub Bardowskich był festiwalem wpadek. Rolnika uratowała pomysłowość żony

Ania i Grzegorz Bardowscy z randkowego show "Rolnik szuka żony" przez kilka miesięcy planowali swój wymarzony ślub. Mimo starań, prób, a nawet lekcji tańca ceremonia nie obyła się bez wpadek. Dzisiaj się z tego śmieją, ale wybrnęli z kłopotliwej sytuacji dzięki pomysłowości Ani.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w "Rolnik szuka żony"

Grzegorz i Anna Bardowska wzięli udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Grzegorz zgłosił się do show TVP 1, bo chciał znaleźć miłość swojego życia. 24-letnia wówczas przedszkolanka od pierwszych chwil zrobiła na nim ogromne wrażenie. 

Reklama

"Ania chce stworzyć kochającą rodzinę i to jej priorytet. Podoba mi się to w niej. Nie jest karierowiczką" - mówił o niej ciepło już po pierwszym spotkaniu.

Para szybko znalazła wspólny język, a ich relacja z czasem zaczęła nabierać nowego charakteru. Nieśmiała wcześniej Ania po jakimś czasie podsumowała swój udział w randkowym show.

"Warto było wziąć udział w tym programie. Towarzyszył nam wielki stres, ale jest nam ze sobą dobrze, mamy wspaniałą rodzinkę. Program odmienił nasze życie" - wyznała w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 Anna Bardowska.

Wpadka na ślubie Ani i Grzegorza Bardowskich

Już po roku Ania i Grzegorz postanowili wziąć ślub. Parze nie udało się uniknąć wpadek podczas ceremonii. Grzegorz był tak zestresowany, że zapomniał, na który palec ma włożyć Ani obrączkę. Na szczęście, jak zwykle mógł liczyć na jej pomoc. Tak o tym zabawnym zdarzeniu opowiadali później w "Pytaniu na śniadanie".

"Nie wiedziałem, na który palec obrączkę włożyć. Ania mnie nakierowywała, że w zasadzie zostawiła mi jeden wolny palec" - wspominał Grzegorz.

"Musiałam pozaginać wszystkie palce" - zaśmiała się Ania.

To nie jedyna trudna sytuacja na ślubie Bardowskich. Kilka miesięcy po ślubie przyznali się, że również pierwszy taniec był niewypałem i kiedy go oglądali na nagraniach, to uznali, że zupełnie im nie wyszedł. W rozmowie z "Party" Grzegorz zrzucił winę na piosenkę. Para zdecydowała się zatańczyć swój pierwszy weselny taniec do piosenki grupy Pearl Jam. Potem stwierdzili, że to był zły pomysł, bo bardzo trudno było ułożyć do takiej muzyki kroki, a jeszcze trudniej to zatańczyć.

Bardowscy już osiem lat są razem

W kwietniu Bardowscy będą obchodzili ósmą rocznicę ślubu. Mimo wpadek na ślubie ich małżeństwo ma się doskonale. Kilka miesięcy temu przeprowadzili się do nowo wybudowanego domu i chętnie pokazują swoje życie prywatne w sieci. Bardowscy nadal cieszą się popularnością wśród swoich fanów.

Zobacz też:

Bardowscy grzeją się w tropikach i świętują ważny moment. Płyną gratulacje

Bardowska jak zwykle już gotowa na święta. Fani ruszyli na zakupy

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" mieli wypadek. "Strachu było sporo"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska | Grzegorz Bardowski | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy