Reklama
Reklama

Barbara Kurdej-Szatan cała się trzęsła! Przerażające wieści z domu gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan nie była w stanie powstrzymać emocji. Aktorka uznała, że czas najwyższy zabrać głos i wprost ze swojego domu wysłała w świat odezwę do Polaków. Apeluje m.in. o to, aby ludzie przemyśleli swoje zachowanie i zastanowili się, na kogo zagłosują w przyszłych wyborach. Gwiazda klęła przy tym jak szewc...

Barbara Kurdej-Szatan już dawno przestała być tylko miłą blondynką z reklamy sieci komórkowej. 

Aktorka nie kryje się ze swoimi poglądami już od jakiegoś czasu. Nie jest tajemnicą, że nie po drodze jej z obecną władzą, co zresztą przyczyniło się do jej zwolnienia z TVP, gdzie przez lata grała w serialach czy prowadziła liczne programy.

Na szczęście jej kariera jakoś przesadnie na tym nie ucierpiała. Dziś możemy ją oglądać, chociażby w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Kurdej-Szatan nie wytrzymała!

Ostatnio Basia znów postanowiła zabrać głos na temat, który budzi w Polsce ogromne emocje od tygodni. Mowa oczywiście o koczujących na granicy polsko-białoruskiej migrantach. 

Reklama

Dołączyła też wstrząsające nagranie, a w dalszej części wpisu zbulwersowana Basia oskarża rządzących i Straż Graniczną, a do tego używa nawet słowa "mordercy".

Dalej oczywiście było jeszcze ostrzej. Aktorka wyznała, że cała się trzęsie i ryczy...

Na koniec zabrała głos w równie bulwersującej sprawie dotyczącej śmierci ciężarnej 30-latki w Pszczynie, która zmarła, bo lekarze ze strachu po orzeczeniu TK bali się przerwać ciążę. Doszło jednak do zakażenia sepsą i młoda kobieta skonała wraz z płodem...

Zobaczcie również:

Olga Frycz pokazała brata. Fani od razu dostrzegli podobieństwo...

Bohosiewicz szokuje na wakacjach Pokazała się nago!

Klaudia Halejcio chciała wybudować dom. Dlaczego zmieniła plany?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy