Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Awantura w "Sprawie dla reportera". Karolina Elbanowska wyszła ze studia

Awantura w "Sprawie dla reportera"! Po raz kolejny dyskusja wymknęła się Elżbiecie Jaworowicz spod kontroli. Burzliwa wymiana zdań pomiędzy zaproszonymi do studia gośćmi zakończyła się nie lada skandalem. Karolina Elbanowska z Fundacji "Rzecznik Praw Rodziców" nie wytrzymała presji i przed końcem programu opuściła studio.

"Sprawa dla reportera": awantura w studio

"Sprawa dla reportera" to program, który od lat wzbudza skrajne emocje. Niejednokrotnie w studio dochodziło do głośnych potyczek słownych a zaproszeni goście pod wpływem silnych emocji pokazywali swoje prawdziwe oblicza. Zaledwie dwa tygodnie temu wszyscy żyliśmy skandalem, związanym z obecnością gwiazdora disco polo w odcinku poświęconym rodzinnemu dramatowi. Teraz w kultowym programie TVP sytuacja niemal się powtórzyła. 

Reklama

W odcinku wyemitowanym 20 stycznia, studio odwiedziło małżeństwo, któremu odebrano syna Dominika. Powodów przejęcia dziecka przez państwo było wiele. Nie dość że rodzice chłopca wywodzą się z rodzin z problemami, to na domiar złego cierpią na lekkie upośledzenie intelektualne. Prawdopodobnie właśnie te czynniki spowodowały, że Dominik był zaniedbywany. Dziecko miało poważne trudności w nauce i często nie przychodziło do szkoły. Matka i ojciec chłopca doskonale wiedzieli o jego nieobecnościach, ale nie podejmowali w związku z tym jakichkolwiek działań. Co więcej, sami pisali mu usprawiedliwienia.

Awantura w "Sprawie dla reportera"

W pewnym momencie rodzice Dominika zdali sobie sprawę, że ich syn może trafić do domu dziecka. Poprosili o interwencję. Chłopiec zamieszkał u dziadków. Niedługo po przeprowadzce biegli dostrzegli pozytywną zmianę w zachowaniu Dominika. 

"Sprawie dla reportera" zabrało głos kilku ekspertów. Po dwóch stronach stołu zasiedli: mecenas Piotr Kaszewiak oraz Karolina Elbanowska ze "Stowarzyszenia i Fundacji Rzecznik Praw Rodziców". Między uczestnikami doszło do konfliktu. Kaszewiak przystąpił do wymieniania przyczyn, które spowodowały, że zapadła decyzja o odebraniu rodzicom Dominika. Karolina Elbanowska nie chciała przyjąć do wiadomości danych przytaczanych przez mecenasa. Kobieta notorycznie utrudniała mu wypowiedź, zaburzając tym samym przebieg programu. Stwierdziła także, że dziecko nie uczęszczało regularnie do szkoły m.in. ze względu na choroby. Poparciem tej tezy miały być wystawiane przez lekarza zwolnienia.

Elżbieta Jaworowicz była bezradna

W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli. Nawet zaprawiona w bojach z uczestnikami, Elżbieta Jaworowicz nie była w stanie zapobiec eskalacji konfliktu. Mecenas Kaszewiak oraz Karolina Elbanowska nieustannie przekrzykiwali się. Gdy prawnik przystąpił do czytania oświadczenia biegłych, Elbanowska wstała i krzycząc "Mam dosyć" opuściła studio. Kobieta będąca prywatnie matką aż dziesięciorga dzieci, od dawna angażuje się w rozmaite działania na rzecz najmłodszych. W 2020 roku wyraziła sprzeciw wobec nauczania zdalnego. Potem protestowała przeciwko masowym szczepieniom dzieci na COVID-19.  

Zobacz też:

Tomasz Kammel zażartował z życia uczuciowego Barona?! Interweniowała Nowakowska!

5 objawów chorób serca, które widać na ciele

Waldemar Kraska: piąta fala pandemii jest zupełnie inna niż poprzednie

Koronawirus w Polsce. Wojciech Andrusiewicz: siedmiodniowa kwarantanna od wtorku

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sprawa dla reportera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »