Reklama
Reklama

Elżbieta Jaworowicz mówi, kiedy zniknie z ekranu

Na Woronicza plotkuje się, że Elżbieta Jaworowicz (75 l.) coraz poważniej myśli o przejściu na emeryturę. Czy faktycznie? Dziennikarka uspokaja widzów, że "jeszcze trochę ich pomęczy". Zdradza jednak, kiedy planuje przejść na spoczynek.

Jaworowicz: żałuję, że nie mam dzieci

"Sprawę dla reportera" Elżbieta Jaworowicz prowadzi niemal od 40 lat. Terminowała u Ireny Dziedzic, która nie tylko nauczyła ją fachu dziennikarskiego, ale i pokazała, jak układać nogi przed kamerą czy siedzieć efektownie na krześle - tak, by nikt nie pozostał obojętny.

W tym roku minęło 45 lat od chwili, gdy wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Telewizyjny Ekran Młodych i trafiła na Woronicza. Co ciekawe, zaczynała od tematyki modowej, która... w ogóle jej nie interesowała. Gdy poprowadziła pierwszą "Sprawę dla reportera", było jasne, że tym powinna się zająć, gdyż skutecznie potrafi walczy o swoich bohaterów.

Reklama

Praca zawsze była dla niej bardzo ważna, czasami nawet ważniejsza niż życie prywatne. Jej dwa małżeństwa rozpadły się. Dopiero po pięćdziesiątce znalazła szczęście u boku byłego rzecznika MON. Poznali się na gali wręczenia dyplomów Benemerenti, po których poszli na kawę. Na ślub czekali aż 15 lat.

Elżbieta Jaworowicz nie myśli o emeryturze: jeszcze pomęczę

Gdyby zrezygnowała z pracy, zanudziłaby się na śmierć. Podczas lockdownu materiały przygotowywali za nią jej współpracownicy, ona nie mogła znaleźć sobie miejsca, brakowało jej spotkań z ludźmi.

Choć jeszcze niedawno miała wątpliwości, czy "ciągnąć" "Sprawę dla reportera", teraz już wie, że nie może z niej zrezygnować. Zawiodłaby wielu, w tym siebie.

Program "Sprawa dla reportera" przyniósł jej popularność i niemałe pieniądze. W marcu świętowała 75 lat. Na razie nie zamierza iść na emeryturę. Na pytanie, kiedy uda się na spoczynek, odpowiada bardzo szczerze:

Zobacz też:

Jaworowicz "uczuła" alkohol od bohaterki "Sprawy dla reportera". "A skąd! Leki, biorę leki"

Ponad 700 ofiar COVID-19. Padają rekordy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Jaworowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy