Reklama
Reklama

Elżbieta Jaworowicz "uczuła" alkohol od bohaterki "Sprawy dla reportera". "A skąd! Leki, biorę leki". Hit sieci!

Program Elżbiety Jaworowicz (75 l.) "Sprawa dla reportera" jest niezwykle popularny nie tylko wśród widzów TVP, ale i na TikToku. Internauci "cisną bekę" z uczestników show. Ostatnio głośno jest o pani Stanisławie, od której słynna dziennikarka "uczuła" alkohol. "Nie piję, pani redaktor. Biorę leki na spirytusie" - tłumaczyła się kobieta.

Elżbieta Jaworowicz od 40 lat pokazuje na antenie publicznego nadawcy ludzkie tragedie, wyłuszczając biedę i liczne patologie. W studiu telewizyjnym eksperci próbują znaleźć wyjście z patowej często sytuacji i pomóc nieporadnym życiowo bohaterom.

W mediach społecznościowych program zyskał drugie życie. TikTokerzy kpią z przedstawionych w show Jaworowicz dramatów, publikując wyjęte z kontekstu sceny.

Ostatnio popularny jest wątek pani Stanisławy, która przed kamerą broniła się, że nie pobiła kuratora, policjantów i nie prowadziła domu publicznego. Hitem jest jednak fragment, gdy Jaworowicz zapytała ją, czy nadużywa alkoholu. Kobieta zaprzeczyła, twierdząc, że... bierze leki na przepuklinę zrobione na spirytusie.

Reklama

"Alkohol? A skąd! Leki, biorę leki"

"A pani nie pije, nigdy nie piła? Teraz taki zapach uczułam..." - dopytywała Jaworowicz.

"A skąd!" - odpowiedziała pani Stanisława. "Nie piję, pani redaktor. Leki, biorę leki" - powiedziała, wskazując na przepuklinę w pachwinie.

"To z takich leków ma pani zapach alkoholowy?".

"Nie. Tak. Mam na spirytusie lek".

Filmik polubiło ponad 100 tys. internautów. Wielu zaczęło nawet naśladować bohaterów programu, m.in. Doda.

Zobacz również: Będzie nowy ambasador Polski w USA

Daniel Craig: wycisnęliśmy z tej historii wszystko

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Porównano ceny w europejskich miastach. Jak wypadły polskie?

Marianna Schreiber wspomina poronienie. Jej związek tego nie przetrwał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Jaworowicz | Sprawa dla reportera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy