Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Antek Królikowski dalej mieszka sam! Dziewczyna nie chce się wprowadzić!

Antek Królikowski (30 l.) bardzo przeżył rozstanie z Julią Wieniawą (20 l.), ale w końcu w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Jednak wygląda na to, że nie wszystko w tym związku idzie po myśli aktora...

To był spory cios dla Antka, gdy okazało się, że jego z związek z Julią dobiega końca. Widać było, że aktor przeżył to rozstanie i poleciał leczyć smutki do Indonezji. Wrócił odmieniony i otwarty na nowe znajomości. 

Reklama

Choć długo trzymał to w tajemnicy, w tamtym czasie w jego życiu pojawiła się nowa dziewczyna! W końcu niedawno to właśnie ona towarzyszyła mu podczas filmowego festiwalu w Krakowie. 

Gwiazdor znów wygląda na szczęśliwego i zakochanego, ale jednak jest coś, co spędza mu sen z powiek. Ponoć podobnie jak Julka, nowa ukochana Antka nie ma w planach z nim zamieszkać. 

"Kasia stwierdziła wprost, że nie jest jeszcze gotowa, by się do niego wprowadzić" - mówi w rozmowie z "Faktem" bliska koleżanka Królikowskiego.

Nietrudno się domyślić, że taka decyzja bardzo zasmuciła Antka. Z pewnością obawia się, że stanie się jak w przypadku jego związku z Julią. Zdaniem aktora para powinna razem zamieszkać, by lepiej się poznać.

"Jego zdaniem to był błąd. Teraz Antek doszedł do wniosku, że wspólne mieszkanie szybko weryfikuje wszelkie różnice pomiędzy parterami" - dodaje źródło tabloidu.

Czyżby decyzja Kasi miała być pierwszym problemem pary? Oby nie przerodziło się to w kryzys. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje