Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anne Hathaway w ciąży

Ciążowy boom w świecie show-biznesu trwa! Ostatnio dzieci na świat wydały m.in. Kourtney Kardashian (33 l.), aktorki Uma Thurman (42 l.) i Sienna Miller (31 l.), a wokalistka Lily Allen (27 l.) ogłosiła, że spodziewa się drugiej pociechy. Teraz według najnowszych doniesień do grona mam dołączy też Anne Hathaway (29 l.).

Wiadomość nie została jeszcze oficjalnie przez aktorkę potwierdzona, ale amerykańskie tabloidy już zdążyły ogłosić wszem i wobec, że ciąża Anne jest faktem. Co skłoniło ich do wyciągnięcia takiego wniosku? W zeszły weekend gwiazda "Nędzników" i jej narzeczony Adam Shulman spotkali się z przyjaciółmi i rodziną na oficjalnej kolacji w eleganckiej restauracji.

Reklama

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich było podobno widać, jak w pewnym momencie wszyscy goście zaczęli składać parze gratulacje. Uściskom nie było końca, parę osób było naprawdę wzruszonych... Biorąc pod uwagę, że Anne i Adam są już od dawna zaręczeni, podejrzenie jest jedno: tych dwoje musi spodziewać się dziecka!

Plotki wzmógł fakt, że przez cały wieczór aktorka nie tknęła alkoholu. Mimo doniesień o nękającym ich związek kryzysie, para tryskała szczęściem i nie szczędziła sobie czułości. Może więc rzeczywiście coś jest na rzeczy? Anne kończy już wycieńczającą pracę na planie "Nędzników", będzie mogła porzucić katorżniczą dietę i zadbać o siebie. To byłby dla niej idealny czas na dziecko!
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje