Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Wendzikowska narażała znów swoje bezpieczeństwo! Fanki oburzone!

Ania Wendzikowska (37 l.) mimo iż jest mamą dwójki dzieci, to już niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się podejmować ryzyka i narażać własne bezpieczeństwo dla zabawy. Tym razem również postawiła na rozrywkę w niezbyt bezpiecznym stylu.

Dziennikarka TVN-u ma na swoim koncie liczne podróże, a także ekstremalne zabawy nawet wtedy kiedy była już mamą, albo była w ciąży. To nigdy nie spotykało się z pozytywnym przyjęciem wśród internautów i też tak było również tym razem.

Reklama

Kiedy była w piątym miesiącu ciąży ze swoją drugą córką, Antosią (3 m.), weszła na najwyższy punkt widokowy w Australii. W uprzęży wspięła się na most Sydney Harbour Bridge, znajdujący się 134 metry nad poziomem zatoki. Gdy celebrytka opublikowała zdjęcie, upamiętniające tamten wyczyn, fanki nie zostawiły na niej suchej nitki. Tak samo, jak teraz, gdy Antonina jest zaledwie trzy miesiące na świecie, Anka postanowiła, że skoczy na bungee w Dubaju.

"Normalna to ja nie jestem.. ale dobrze mi z tym!" - napisała pod zdjęciem, na którym uchwycono moment skoku.

Internautki szybko zareagowały na to, czym pochwaliła się Wendzikowska.

"Dziewczyny maja tylko Panią i jeszcze tak ryzykować", "Mając takie malutkie dzieci, lepiej zaoferować sobie w inny sposób skok adrenaliny. A takie skoki można sobie zafundować, jak już dzieci będą odchowane i zrobić to np. z nimi" - pisały fanki pod zdjęciem Ani.

Niektóre obserwujące starały się bronić prezenterki, tym , że Kornelia, Tosia mają przecież jeszcze ojców.

"Chyba tylko na papierze" - brzmiała zgryźliwa odpowiedź jednej internautki, biorącej udział w burzliwej dyskusji. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje