Reklama
Reklama

Anna Popek wraca na studia. Obroniła licencjat, ale na tym nie koniec!

Anna Popek (54 l.) jest zwolenniczką teorii, że człowiek uczy się całe życie. A także, jak wyznała w najnowszym wywiadzie, że nauka pomaga utrzymać młodość. Przekonała się o tym osobiście…

Anna Popek od 24 lat - z przerwą na próbę zaistnienia w polityce, jako doradczyni ówczesnego Ministra Finansów Grzegorza Kołodki - jest związana z TVP. 

Kariera Anny Popek

Jej kariera przetrwała objęcie fotela prezesa przez Jacka Kurskiego w styczniu 2016 roku. Podobno Popek była jedną z osób, które życzliwie powitały go na nowym stanowisku i garnęły się do wspólnych zdjęć. 

W 2017 roku Popek awansowała na szefową PAP Life i wtedy znów doszła do głosu jej fascynacja polityką. Prowadziła relację z uroczystego podpisania ustawy o 13. emeryturze prez prezydenta Andrzeja Dudę i z konwencji Partii Republikańskiej u boku posła Kamila Bortniczuka.

Reklama

Anna Popek: pielęgnuje urodę i intelekt

W 2018 roku wydała książkę opartą na własnych doświadczeniach pt. „Piękna pięćdziesiątka. Jak wyglądać 10 lat młodziej”. 

Przy tym wszystkim Popek nie zapomina, że uroda i kariera to nie wszystko. Sumiennie dba także o edukację. Dziennikarka jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i nigdy nie zamierzała poprzestać na jednym dyplomie

Idąc za ciosem, ukończyła podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a po pięćdziesiątce zapisała się na studia na kierunku Przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo. Na tym nie koniec planów edukacyjnych Popek:

"Właśnie skończyłam studia licencjackie na SGH w Warszawie. Pisałam pracę z benefitów pracowniczych na Górnym Śląsku u progu procesów industrializacji, a teraz zabieram się za kolejne studia, MBA. Jestem na początku nowej drogi. Nauka odmładza". 

Anna Popek chwali nowego prezesa TVP

Przy okazji ujawniła, że z nowym prezesem TVP jest jej po drodze co najmniej tak jak z poprzednim. Jak ujawniła, z Mateuszem Matyszkowiczem łączy ją wspólna pasja:

"Prezes Matyszkowicz to erudyta, to człowiek, który zna kulturę i wie, jaki ona ma wpływ na kształtowanie ludzi i wprowadza krok po kroku nowe rzeczy. Na pewno jest więcej kultury, więcej odniesień do tradycji polskiej, do polskich filmów, bo akurat polskie seriale historyczne to coś, co uwielbiam wychowywałam się na „Czarnych chmurach” i do dziś jest to mój ulubiony serial, więc cieszę się, że pojawiają się nowe". 

Zobacz też:

Anna Popek wbiła szpile Monice Richardson? "Każdy wystawia swoim życiem świadectwo" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Anna Popek staje w obronie Jana Pawła II. "Każdy z nas ma coś na sumieniu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Anna Popek zdradziła swój codzienny rytuał. To dlatego wygląda tak młodo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | TVP | studia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy