Reklama
Reklama

​Anna Mucha prezentuje nogę i sutki „Kochanica Francuza”

Anna Mucha (42 l.) pokazała na Instagramie kolejne z wielu zdjęcie eksponujące biust i nogę, nawiązując do książki i filmu „Kochanica Francuza”. W odróżnieniu od Meryl Streep, która wystąpiła w ekranizacji zapięta pod samą szyję, Mucha pozwoliła sobie na pewną dozę szaleństwa.

Anna Mucha lubi narzekać, że przez to, że jest taka seksowna, reżyserzy nie doceniają jej talentu. Celebrytka, chociaż warsztat aktorski szlifowała tylko przez rok w nowojorskiej szkole Lee Strasberga, uważa się za profesjonalną aktorkę. Tym bardziej boli ją, że reżyserzy nie dostrzegają jej kunsztu aktorskiego i uparcie obsadzają ją w rolach poniżej jej artystycznego poziomu. Mucha uważa, że powodem jest jej  porażający seksapil. Jak zwierzyła się 4 lata temu „Faktowi”, w tym właśnie tkwi problem:

Anna Mucha kusi noga i sutkami

Reklama

Cóż, przedsmak tego, co Mucha mogłaby zrobić z taką propozycją, można poczuć przeglądając jej Instagram. Ostatnio celebrytka zamieściła tam zdjęcie w stylowej kreacji, podciągniętej do pasa, z podpisem: 

Komentujących wyraźnie zaciekawiło skojarzenie z ekranizacją książki  Johna Fowlesa, w której wystąpiła Meryl Streep. Różnica pomiędzy Streep i Muchą polega na tym, że ta pierwsza przechodziła cały film w sukniach do ziemi, zapiętych pod samą szyję, natomiast druga musi podkreślać swoją seksowność za pomocą nogi i, jak dopatrzyli się internauci, nie tylko. Pod zdjęcie  Muchy pojawiły się uwagi:

Może było zimno..?

Zobacz też:

Anna Mucha rozpętała burzę nagraniem z lotniska. Perfidny atak rodaków. Rzucili się jej do gardła

Mucha w kusym staniku dokazuje na podłodze: "Dla tych, co i tak patrzą tylko na biust"

Katarzyna Cichopek dokazuje nad polskim morzem. Fani: „Figura cud miód”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Meryl Streep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy