Reklama

Reklama

Reklama

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki na premierze. Śliczna narzeczona dziennikarza

Na premierze przedstawienia "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro zjawiło się wiele znanych twarzy. Sporo zamieszania wywołało pojawienie się Kuby Wojewódzkiego z Anną Markowską. Kim jest towarzyszka showmana?

Anna Markowska to 30-letnia modelka, znana z programu TVN "Top Model". Na premierze w Teatrze 6. Piętro nie odstępowała na krok Kuby Wojewódzkiego, pozując z nim do zdjęć przed fotoreporterami.

Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których - jak to modelka - prezentuje głównie swoje fizyczne walory. W kwestionariuszu na stronie "Top Model" napisała, że jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się w wieku 16 lat. W programie doszła aż do finału, zachwycając jurorów i widzów.

Reklama

"Nic się dla mnie nie liczyło poza pracą i robieniem kolejnych sesji i zleceń... Tak mi się podobało, że nawet zapominałam brać za to wynagrodzenia, mimo że mi się należało za wykonywaną często bardzo ciężką pracę na planie" - można przeczytać.

Anna Markowska - kim jest przyjaciółka Kuby Wojewódzkiego?

W przyszłości chciałaby ruszyć z własnym biznesem i stworzyć "coś dużego". Marzy też o założeniu dużej rodziny. Czy znajomość z Kubą Wojewódzkim pomoże w realizacji planów?

Premiera "Bliżej" przyciągnęła tłumy widzów i znanych twarzy. Pojawili się m.in.: Janusz Gajos, Wiktor Zborowski i Maria Winiarska, Anna Głogowska, Anita Sokołowska, Aleksandra Żebrowska, Piotr Gruszka, Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska, Cezary Pazura z żoną, Anna Cieśla i Edward Miszczak.

Zobacz też:

Wojewódzki wyszalał się na Majorce

Mucha krytykuje Wieniawę u Wojewódzkiego

Krystyna Loska wyniosła się z domu Torbickich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki | Edward Miszczak | Anna Cieślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy