Reklama
Reklama

Anna Lewandowska wspomina moment poznania Roberta. Twierdził, że jest... Andrzejem!

Anna Lewandowska (34 l.) ujawniła, jak poznała Roberta (34 l.). Od dawna wiadomo, że połączyła ich młodzieńcza miłość na obozie integracyjnym. Lewandowska zdradziła, gdzie doszło do ich pierwszego spotkania. To miejsce, jak się wydaje, w dużym stopniu wyznaczyło rytm ich dalszego życia…

Anna Lewandowska pojawiła się na premierze dokumentu „Lewandowski Nieznany” w asymetrycznej kreacji z kolekcji Victorii Beckham w kolorze zieleni, z miejscem na „granie nogą”. 

Anna Lewandowska olśniewa na premierze filmu o mężu

Sięgające biodra rozcięcie pozostawiało wiele pola do popisu, jednak co do tego, czy zostało dobrze wykorzystane, zdania są podzielone. Ani mąż, Robert Lewandowski, sprawiał wrażenie lekko zakłopotanego, być może faktem, że pierwsza polska produkcja Prime Video została poświęcona właśnie jemu….

Reklama

Lewandowska nie kryła dumy z męża, co łatwo zrozumieć, zwłaszcza że Anna przecież kreuje się na współautorkę sportowego sukcesu Roberta. Po tym, gdy w meczu Bayernu z VfL Wolfsburgiem strzelił 5 goli w 9 minut, pochwaliła się „kulkami mocy”, które, jej zdaniem, tak świetnie wpływają na kondycję i koncentrację Lewandowskiego. 

Anna nie ukrywa, że zarządza dietą męża, co początkowo wzbudzało współczucie wśród działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ówczesny prezes Grzegorz Lato publicznie użalał się nad „Lewym”, że „nie wyskoczy na piwko”, co, jego zdaniem, „zawsze jest wskazane”. 

Anna i Robert Lewandowscy: jak się poznali?

Jak można wnioskować ze słów Lewandowskiej, która chętnie gawędziła z dziennikarzami na czerwonym dywanie, okoliczności jej pierwszego spotkania z Robertem w pewnym sensie wyznaczyły im role w związku.

Jak od dawna wiadomo, Anna Stachurska i Robert Lewandowski zakochali się w sobie na obozie integracyjnym dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Szybko odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego. 

Oprócz sportowej pasji połączyły ich trudne doświadczenia z dzieciństwa, a na dodatek Anna uprawiała wtedy tę samą dyscyplinę sportu, co zmarły tata Roberta. Zresztą oboje wychowali się bez ojców. Ojciec Ani, operator filmowy Bogdan Stachurski porzucił rodzinę, pozostawiając żonę i dzieci z bardzo trudnych warunkach. Lewandowska wspominała w wywiadach, że z powodu biedy chodziła w dziurawych butach, a podręczniki do szkoły kupował jej Caritas. 

Lewandowski wychował się w rodzinie sportowców. Jego tata, utytułowany judoka Krzysztof Lewandowski zmarł w wyniku komplikacji pooperacyjnych, kiedy Robert miał 16 lat. 

Anna i Robert Lewandowscy: znajomość zaczęli od...kłamstwa

Jednak dopiero teraz Lewandowska ujawniła w rozmowie z Plotkiem, gdzie dokładnie się poznali i jak przebiegała ich pierwsza rozmowa:

"Poznałam go 14 lat temu, miesiąc przed rozpoczęciem studiów, na wyjeździe zapoznawczym. Mieliśmy spotkanie integracyjne. Weszłam na stołówkę, a on przedstawił mi się jako Andrzej". 

Trudno opędzić się od myśli, że miejsce pierwszego spotkania w pewnym sensie wytyczyło ścieżkę ich wspólnego życia. Inaczej było z imieniem: oszustwo błyskawicznie wyszło na jaw, bo Robert zwyczajnie zapomniał reagować na imię Andrzej.

22 czerwca 2013 roku Anna Stachurska i Robert Lewandowski wzięli ślub w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Na weselu bawiła się większość polskiej reprezentacji w piłce nożnej, koledzy Roberta z jego ówczesnego klubu Borussia Dortmund i wielu celebrytów. 

Od tamtej pory Lewandowscy dochowali się dwóch córek, dorobili się  majątku szacowanego na około 625 milionów złotych, a Anna nadal pilnuje diety męża…

Zobacz też:

Robert Lewandowski o ciężkich chwilach po utracie dziecka. Wszystko działo się podczas mistrzostw!

Lewandowski nie odrywał rąk od żony! Razem pojawili się na premierze "Lewandowski Nieznany"

"Nieznany": Robert Lewandowski otwiera drzwi do swojego świata [RECENZJA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama