Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Karczmarczyk po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości! Poród już blisko

Anna Karczmarczyk (29 l.) wraz z mężem wyjechała na Kretę, by nieco odpocząć. Przy okazji swoich egzotycznych wakacji postanowiła po raz pierwszy pochwalić się ciążowymi krągłościami. Widać, że poród już tuż, tuż...

Trzy miesiące temu, dokładnie w Dzień Kobiet, Anna Karczmarczyk ogłosiła, że wraz z Pascalem Litwinem spodziewają się dziecka. Aktorka znana z "Na dobre i na złe" do tej pory nie chwaliła się przebiegiem ciąży.

Na najnowszym zdjęciu widać jednak, że to kwestia tygodni jak Karczmarczyk zostanie mamą.

Anna Karczmarczyk na Krecie eksponuje ciążowe krągłości

Ciężarna aktorka postanowiła udać się na słoneczną Kretę, by wypocząć nieco przed zbliżającym się porodem. Do tej pory aktorka nie dzieliła się swoimi ciążowymi zdjęciami, więc nie było wiadomo, kiedy można by się było spodziewać nadejścia jej pociechy.

Reklama

Najnowszy kadr, który udostępniła na Instagramie podpowiada, że w ciągu kilku tygodni Karczmarczyk zostanie mamą! Aktorka na zamieszczonym zdjęciu eksponuje w rozpiętej koszuli, mocno zaokrąglony brzuszek ciążowy. 

Fani Karczmarczyk zachwycili się jej naturalnym, ciążowym kadrem. Docenili, że zdjęcie jest bardzo proste i "niewymuszone".

Trzeba przyznać, że Karczmarczyk faktycznie wygląda bardzo kwitnąco. Na kolejnym zdjęciu z jej wycieczki widać, że ciąża bardzo służy aktorce. Pomimo jej zaawansowanego etapu, nadal zachwyca smukłą sylwetką.

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciąża | wakacje | Grecja | Instagram | krągłości | Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje