Reklama

Reklama

Reklama

Anna Dec znowu została mamą. Dziecko bezpiecznie przyszło na świat. „Miłość dała zupełnie nową siłę”

Anna Dec (33 l.) obawiała się kolejnej ciąży, a wszystko za sprawą poronienia, w wyniku którego straciła jedno ze swoich dzieci. Chociaż stres był ogromny, prezenterka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Bezpiecznie urodziła swoje maleństwo!

Anna Dec przeżywała traumę po poronieniu?

Wiadomość o tym, że Ania Dec jest w drugiej ciąży szybko przedostała się do mediów za sprawą "życzliwych" znajomych gwiazdy. Chociaż jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN nie chciała zdradzać tego szczegółu do drugiego trymestru ciąży, potwierdziła pogłoski w mediach społecznościowych.

"Zaleca się informować po najważniejszych badaniach i po skończonym pierwszym trymestrze, ale szepty w pracy i wiedza o tym stanie innych, mam wrażenie, że jeszcze zanim my się dowiedzieliśmy, wywoływała niepotrzebny stres i napięcie. A pracuję zazwyczaj na żywo, łatwo być na bieżąco i naprawdę nie chce mi się przedłużać tej tajemnicy. Zamierzamy jawnie się tym cieszyć i przeżyć jeszcze intensywniej niż za pierwszym razem. Jak zdrowie pozwoli, zamierzam długo pracować, bo po prostu tak czuję się lepiej. Ten temat od zawsze wywołuje duże zainteresowanie. Choć ja do domysłów przywykłam już w ostatnich trzech latach. Mam w ogóle wrażenie, że każda kobieta w pierwszym trymestrze powinna mieć jakąś tabliczkę informującą o tym, bo to naprawdę chyba najtrudniejszy okres. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Ale ten fakt chcemy zaznaczyć w naszym życiu bez względu na wszystko" - stwierdziła wówczas.

Reklama

Ania wyjątkowo bała się kolejnej ciąży, ponieważ poprzednią poroniła, a to przeżycie było dla niej trudne. Dec razem z mężem Tomaszem zdołała jednak pogodzić się z tragedią i posklejać swoje życie na nowo, czerpiąc siły dzięki Zuzi - pierwszemu dziecku pary. Powrót do normalności nie był łatwy.

Na szczęście niepewność minęła, a najnowsze doniesienia napawają optymizmem.

Anna Dec bezpiecznie urodziła dziecko

Prezenterka TVN Meteo, znana także z programów Magazyn Żeglarski czy Projekt Plaża potwierdziła radosną nowinę. Na swoim Instagramie opublikowała poruszający wpis, w którym przyznała, że bez przeszkód urodziła drugie dziecko. Pociecha przyniosła jej spełnienie i spokój. Wszystkie czarne myśli są już przeszłością!

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy złożyło grono wiernych fanów, na czele z celebrytami.

Oprócz niej na gratulacje zdobyła się także Asia Opozda i Joanna Koroniewska.

Zobacz też:

Anna Dec zgodziła się na seks dopiero po ślubie? "Chciałam być dla jednego mężczyzny"

Anna Dec męczy się w ciążowej garderobie: "Nie lubię być w ciąży"

Oto co stało się z "kelnerką Ewą" z łodzi Piotra Woźniaka-Staraka. Tragedia na jeziorze Kisajno mocno ją zmieniła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy