Reklama
Reklama

Ania z "Rolnika" pokazała zdjęcie syna i się zaczęło. Teraz się tłumaczy

Ania Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" w połowie maja została mamą. Bohaterka randkowego show TVP chętnie dzieli się w sieci swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. Nie mogła przypuszczać, że jedno zdjęcie syna wywoła taką dyskusję. O co poszło?

"Rolnik szuka żony". Ania znalazła miłość i założyła rodzinę

Ania Derbiszewska wzięła udział w "Rolnik szuka żony". Właścicielka szklarni i hodowli ogórków spod Kalisza znalazła w programie swoją drugą połówkę. Szczęśliwym wybrankiem Ani został Kuba. Choć mężczyzna był już wcześniej żonaty i miał też partnerkę, to Ania nie była zrażona tym faktem. Sama jest rozwódką i wiedziała, że los różnie się układa i każdemu należy się druga szansa.

Reklama

Ania z Rolnik szuka żony 10 w finałowym odcinku show ujawniła, że wraz z Kubą mają poważne plany na przyszłość. W grudniu para zaręczyła się, a w świątecznym odcinku programu w rozmowie z Martą Manowską powiedzieli, że zostaną rodzicami i spodziewają się przyjścia na świat syna

Ania Derbiszewska z "Rolnika" została mamą

W połowie maja produkcja "Rolnik szuka żony" przekazała, że Ania i Kuba zostali rodzicami. 

"Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! Przy okazji — czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600 maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?! - napisano w poście na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie.

Anna Derbiszewska od tego czasu chętnie kontaktuje się z fanami i opowiada o swoich doświadczeniach. W jednej z relacji przyznała, że syn wysypia się za dnia, a w nocy dokazuje. Rolniczka ujawniła również, że chłopiec dostał imię Dariusz po swoim dziadku. 

"Rolnik szuka żóny" Ania wyjaśnia dlaczego tak ubiera syna

W ostatnim czasie jedno ze zdjęć małego Darka spotkało się dużą liczbą komentarzy. Ania postanowiła zareagować. 

"Dzień dobry. Moi drodzy, dostaję od was mnóstwo zapytań, dlaczego ja synka ubieram w kolor różowy, dlaczego różowy becik. Otóż słuchajcie, odpowiedź jest banalnie prosta, ponieważ Dareczek oprócz nowych rzeczy, które my mu kupujemy lub które dostaje od znajomych czy rodziny, dostaje także dużo rzeczy po swoich kuzynach, kuzynkach, którzy już wyrośli z tych ubranek, z tych różnych rekwizytów. No ja nie widzę w tym nic złego. Toż to cały sekret koloru różowego" - wyjaśniła.

Zobacz też:

Rolnik szuka żony jeszcze się nie zaczął, a widzowie już wściekli. Poszło o jednego z uczestników

"Rolnik szuka żony": Knowania byłej Kuby o mało nie doprowadziły do rozpadu związku z Anną

Kuba z "Rolnika" planuje ślub, a już czyhają kłopoty. Kandydat Ani gęsto się tłumaczy

Manowska zabrała głos w sprawie "Rolnik szuka żony". Takich wieści nikt się nie spodziewał


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama