Reklama
Reklama

Angelina Jolie przerywa milczenie po rozstaniu z Bradem Pittem. Trzymała to w tajemnicy od lat

Angelina Jolie (48 l.) już tego nie ukrywa. W najnowszym wywiadzie wprost otworzyła się na temat trudnego życia po rozstaniu z Bradem Pittem. Fani są wzruszeni jej szczerym wyznaniem. Oto szczegóły.

Angelina Jolie pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z mężem

Angelina Jolie w rozmowie z "Vogue" otworzyła się na temat rzeczywistości po rozstaniu z Bradem Pittem. Gwiazda jasno wskazała, że po tym, co się stało, trudno jej znaleźć dla siebie swoje miejsce.

Choć zdawało się, że po tylu latach Jolie powinna już ułożyć swoje życie (do rozpadu doszło bowiem w 2016 roku), aktorka jest dalej od spokojnego życia niż kiedykolwiek. Sytuacji nie polepszył fakt, że aktorzy rozwiedli się dopiero po trzech latach... prania brudów.

Reklama

Angelina Jolie nie kryje, że wciąż szuka siebie

Jolie postanowiła przerwać milczenie i krótko podsumować, jak wyglądają ich aktualne relacje.

"Mieliśmy wiele do zrobienia i wciąż szukamy swojego miejsca" - wypowiedziała się w imieniu siebie i dzieci.

48-latka zdradziła też, że macierzyństwo jest dla niej wspaniałą drogą, której nie żałuje. Wręcz przeciwnie, mimo trudności, to właśnie dzieci ją uratowały.

"Zostałam mamą, gdy miałam 26 lat. Moje całe życie się zmieniło. Posiadanie dzieci uratowało mnie. I nauczyło mnie tego, żeby być na tym świecie trochę inaczej. Myślę, że w ostatnim czasie poszłabym na dno, gdybym nie chciała dla nich żyć. Moje dzieci są lepsze ode mnie, chcesz, żeby takie były".

Angelina Jolie ma 48 lat, ale nadal szuka siebie. Jak podkreśla, ostatnia dekada była trudna, jednak wszystko jeszcze przed nią. Szczerze w to wierzy.

"Mając 48 lat, nadal staram się zrozumieć, kim jestem. Wydaje mi się, że przechodzę przemianę. Nie czuje się, jakbym przez przeszłą dekadę była sobą, ale nie chcę w to wchodzić".

Angelina Jolie ważnym głosem. Mówi nie tylko o relacjach damsko-męskich i macierzyństwie

Angelina Jolie jest ważnym głosem w wielu sprawach, nie tylko relacji damsko-męskich oraz wychowywania dzieci. Niedawno zabierała głos w sprawie regularnych badań. Nawiązała przy tym do własnego doświadczenia.

"Jutro byłyby 73. urodziny mojej matki. Odeszła 15 lat temu, po długiej walce z rakiem piersi i jajników" - zaczęła Angelina i zachęciła do podejmowania działań zapobiegawczych.

Angelina podkreśliła, że w tym roku osiągnęła wiek, w którym jej mama została zdiagnozowana.

"Wysyłam moją miłość do tych, którzy również stracili ukochanych i siłę do tych, którzy walczą w tej chwili o swoje życie i życie tych, których kochają. A inne kobiety proszę o poświęcenie czasu na zadbanie o siebie i udanie się na badania mammograficzne i badania krwi lub USG, szczególnie jeśli w rodzinie występowały przypadki raka" - podsumowała poruszona aktorka.

Czytaj też:

Zaskakująca przyjaźń gwiazdorskich córek. Kto stoi za metamorfozą Shiloh Jolie-Pitt?

Angelina Jolie przeszła metamorfozę. Już nie jest piękną brunetką

Romansował z Jolie, Hadid i Gomez, został przyłapany z inną! Znany muzyk nie próżnuje


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama