Reklama
Reklama

Angelina Jolie przeszła metamorfozę. Już nie jest piękną brunetką

Angelina Jolie pokazała się publicznie w nowej fryzurze. Fani nie spodziewali się zapewne takiej metamorfozy, ale trzeba przyznać, że gwiazda postawiła na letni look. Hollywoodzka gwiazda pozbyła się więc ciemnych tonów i rozjaśniła włosy. Wiemy, jak teraz wygląda.

Angelina Jolie w nowej fryzurze. Tego nikt się nie spodziewał

Angelina Jolie swego czasu eksperymentowała z wyglądem, lecz po wielu próbach przeprowadzenia zadowalającej metamorfozy, wciąż wracała do naturalnie ciemnych włosów. Swego czasu cała jej głowa pokryta była blond kosmykami. Ostatecznie niedawno zauważono gwiazdę, jak spacerowała po Nowym Jorku w zjawiskowym ombre. Choć od góry gwiazda wciąż ma ciemny odrost, końcówki jej włosów zostały rozjaśnione. Niekiedy blond pasma odcinają się wyraziście wśród reszty włosów, lecz całość wygląda naturalnie i z klasą.

Reklama

Córka Jolie jest jej inspiracją. Teraz razem podbijają teatralne sceny

Okazuje się, że to właśnie Vivienne pokazała Jolie "The Outsiders" na początku tego roku. Panie oglądały spektakl w Los Angeles. "Viv przypomina mi moją mamę, ponieważ nie koncentruje się na byciu w centrum uwagi, ale na wspieraniu innych twórców. Bardzo rozważnie i poważnie podchodzi do teatru i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, jak wnieść swój wkład" - wyjawiła aktorka w rozmowie z "People".

Spektakl "The Outsiders" już w kwietniu przyszłego roku będzie wystawiany na Broadwayu. Angelina jest jedną z producentek show i nie ukrywa swojego zachwytu powrotem do korzeni. Warto zaznaczyć, że właśnie na teatralnych deskach zaczynała swoją karierę aktorską.

"Mam nadzieję, że będę mogła wnieść swój wkład, jednocześnie kontynuując naukę od tego niesamowitego zespołu, z którym pracuję, odkąd moja córka przyprowadziła mnie na przedstawienie do La Jolla Playhouse" - przyznała w oświadczeniu.

Zobacz też:

Angelina Jolie przypomina o regularnych badaniach. Jest w wieku, w którym u jej mamy zdiagnozowano śmiertelną chorobę

Romansował z Jolie, Hadid i Gomez, został przyłapany z inną! Znany muzyk nie próżnuje

Angelina Jolie i jej syn Maddox spotkali się z prezydentami USA i Korei Południowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy