Reklama
Reklama

Angelina Jolie przypomina o regularnych badaniach. Jest w wieku, w którym u jej mamy zdiagnozowano śmiertelną chorobę

Angelina Jolie ( 47 l.) należy do aktorek, które wypowiadają się na ważne tematy, jeśli czują, że ich słowa mogą wpłynąć na czyjeś szczęście i zdrowie. Tym razem gwiazda opublikowała post poświęcony swojej matce. Kobieta zmarła po walce z nowotworem piersi oraz jajnika. Jak aktorka uważa, podstawowe badania to obowiązkowa część życia każdej kobiety!

Angelina Jolie straciła matkę. Zmarła po walce z nowotworem

Angelina Jolie straciła przedwcześnie swoją ukochaną mamę. Kobieta zmarła po walce z nowotworem piersi i jajnika. Aktorka chętnie przypomniała o tym, by kobiety nie odkładały badania się na później.

"Poświęćcie trochę czasu na zadbanie o siebie i idźcie na mammografię, badania krwi lub USG" - napisała na Instagramie.

Angelina Jolie jest w wieku, w którym u jej mamy zdiagnozowano raka

"Jutro byłyby 73 urodziny mojej matki. Odeszła 15 lat temu, po długiej walce z rakiem piersi i jajników" - zaczęła Angelina i podkreśliła, że podejmuje działania zapobiegawcze, by ta tragedia nie przydarzyła się również jej. Najlepsze, co można zrobić to oczywiście regularne badania.

"Wysyłam moją miłość do tych, którzy również stracili ukochanych i siłę do tych, którzy walczą w tej chwili o swoje życie i życie tych, których kochają. A inne kobiety proszę o poświęcenie czasu na zadbanie o siebie i udanie się na badania mammograficzne i badania krwi lub USG, szczególnie jeśli w rodzinie występowały przypadki raka". Udostępniła także link do badań, by ułatwić obserwatorom podjęcie decyzji.

Reklama

Angelina podkreśliła, że w tym roku osiągnie wiek, w którym jej mama została zdiagnozowana.

Kiedy zmarła mama Angeliny Jolie?

Mama Angeliny, Marcheline Bertrand zmarła w 2007 roku. Przez 8 lat zmagała się z nowotworami.

Marcheline była wyjątkową kobietą, uważano nawet, że ze względu na swój szyk i klasę jest... francuską. Angelina rozwiała wątpliwości w jednym z wywiadów.

"Moja mama jest tak daleka od francuskiej paryżanki, jak to tylko możliwe. Dorastała w kręgielni, której właścicielami byli moi dziadkowie".

Marcheline Bertrand była znaną aktorką

Kobieta ze względu na urok, który niewątpliwie odziedziczyła Angelina, była znaną, cenioną i nagradzaną aktorką. 1971 rok był dla niej przełomowy. Wyszła za mąż za popularnego w branży filmowej aktora, reżysera i scenarzystę Jona Voighta, ale też zagrała w popularnym serialu "Ironside". To otworzyło przed nią nowe drzwi.

Dzięki temu dorobiła się fortuny. Po ciężkiej walce z chorobą dzieci gwiazdy Jolie i Haven odziedziczyły po niej po 600 tysięcy, a dzieci Angeliny Jolie po 100 tysięcy dolarów.

Czytaj też:

Sensacyjny nowy związek z show-biznesie. Jolie przyłapana na randce z bogaczem ze znanej rodziny!

Romansował z Jolie, Hadid i Gomez, został przyłapany z inną! Znany muzyk nie próżnuje

Angelina Jolie i jej syn Maddox spotkali się z prezydentami USA i Korei Południowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama