Reklama
Reklama

Angelina Jolie chciała, aby aresztowano Brada Pitta. Napisała na niego donos

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z bardziej znanych par na świecie. Okazuje się jednak, że ich relacja wcale nie była tak piękna, jak można się było spodziewać. Od ich rozstania minęło ponad 6 lat, to w mediach cały czas pojawiają się nowe informacje o ich relacji. Teraz w sieci pojawiła się informacja dotycząca anonimowego donosu na Pitta, który miała napisać Jolie.

Chociaż od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już trochę czasu, to cały czas na jaw wychodzą nowe interesujące fakty o najbardziej znanej parze Hollywood. Okazuje się, że ich związek wcale nie był usłany różami.

Pitt miał być agresywny w stosunku do Jolie podczas wspólnej podróży samolotem. Skutkiem było śledztwo FBI, jednak zakończyło się ono oczyszczeniem aktora ze wszystkich zarzutów. Wtedy wpłynął pewien anonimowy donos, którego autorka domagała się aresztu dla aktora. Teraz wyszło na jaw, że autorką była Angelina.

Reklama

Angelina Jolie doniosła na Brada Pitta do FBI

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta nie należało do najprostszych. Aktorka wyjawiła mediom, że jej były mąż miał dużą skłonność do przemocy, a także był uzależniony od alkoholu. Konflikt nasilił się w 2016 roku, kiedy para podróżowała razem samolotem. Na pokładzie prywatnej maszyny miało dość do awantury. Aktor będący pod wpływem środków odurzających miał wylać na Jolie piwo, a w przypływie innych silnych emocji miał zacząć ją szarpać za rękę.

Jakbym tego było mało, Brad miał również uderzyć swojego syna Maddoxa, który również przebywał w samolocie. Gwiazdor zaprzeczył, a śledztwo prowadzone przez FBI, zostało szybko zakończone i Pitt został oczyszczony z zarzutów.

Kilka dni po tych wydarzeniach Jolie zdecydowała się wnieść pozew o rozwód. Kobieta rozpoczęła również ubieganie się o przyznanie jej pełnej opieki nad wszystkim dziećmi. W kwietniu FBI zostało jednak anonimowo pozwane za błędy w dochodzeniu. Okazuje się, że pozywającą może być Angelina Jolie. Według dziennikarskiego śledztwa, jakie przeprowadził jeden z redaktorów serwisu "Puck News" wszystko ma na to wskazywać. W pozwie domagano się wznowienia śledztwa oraz aresztowanie aktora, który miał zaatakować żonę oraz dziecko.

Zobacz też:

Angelina Jolie odwiedziła Ukrainę. Aktorka była ewakuowana do schronu [FILM]

Związek i rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Jak potoczyła się ich historia miłości?

Angelina Jolie dostała prezent od ukraińskiej dziewczynki. "Dziecko bawiło się odłamkiem z bomby"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy