Reklama
Reklama

Angelina Jolie dostała prezent od ukraińskiej dziewczynki. "Dziecko bawiło się odłamkiem z bomby"

Angelina Jolie (42 l.) przybyła do Lwowa 30 kwietnia z misją humanitarną. Wysłanniczka ONZ ze szczegółami opisała swoją wizytę w szpitalu, gdzie odwiedziła dzieci poszkodowane w ataku na dworzec w Kramatorsku. Aktorka dostała również niezwykły prezent od jednej z ofiar wojny...

Angelina Jolie dostała prezent od ukraińskiej dziewczynki. "Dziecko bawiło się odłamkiem z bomby"

Angelina Jolie była niedawno widziana na lotnisku w Warszawie, jak później się okazało - zmierzała wówczas w kierunku Ukrainy. Gwiazda Hollywood jest ambasadorką pomocy humanitarnej, z tego powodu odwiedziła m.in. dzieci, które zostały ranne na skutek ataku na dworzec Kramatorsku w Ukrainie. Aktorka podzieliła się intrygującym zdjęciem opatrzonym poruszającym opisem na Instagramie, w którym starała się przybliżyć swoim odbiorcom, co spotkało ją za wschodnią granicą.

Reklama

Angelina na własne oczy doświadczyła cierpienia ukraińskich dzieci. Aktorka nawołuje do zwrócenia uwagi, iż w trakcie krwawego konfliktu zbrojnego najbardziej cierpią niewinni cywile - kobiety i dzieci.

Przypomnijmy, że podczas wizyty Angeliny we Lwowie zawyły syreny przeciwlotnicze. Gwiazda, wraz z ochroną  została ewakuowana do schronu. Szczegóły wizyty Jolie w Ukrainie nie są znane, jednak jako ambasadorka praw człowieka nie mogła przejść obojętnie wobec cierpienia naszych wschodnich sąsiadów.

Zobacz też:

Angelina Jolie odwiedziła Ukrainę. Aktorka była ewakuowana do schronu [FILM]

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

Kwiat Jabłoni pojedzie na Eurowizję! Nie znają Ochmana!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama