Reklama
Reklama

Amal Clooney postawiła mężowi warunek! To zniszczy jego przyjaźń z Pittem?

George Clooney (60 l.) i Brat Pitt (57 l.) od wielu lat są przyjaciółmi. Teraz ich relacja może przejść trudny czas, a to za sprawą Amal (43 l.), która postawiła mężowi pewien warunek...George Clooney przez wiele lat uchodził za najprzystojniejszego kawalera w Hollywood. Jego serce w końcu skradła piękna pani adwokat, z którą od 7 lat tworzy małżeństwo. Para doczekała się bliźniąt: Baria i Ramzi. Nie od dziś wiadomo, że 60-latek jest bliskim przyjacielem Brada Pitta. Ich znajomość rozpoczęła się już 20 lat temu, kiedy obaj aktorzy wystąpili w filmie "Ocean’s Eleven". Tabloidy zza oceanu donoszą, że ich relacja może zostać wystawiona na próbę, a to wszystko przez Amal... Co takiego zrobiła?

Reklama


Georgre Clooney i Brad Pitt: przyjaźń od 20 lat!

Informatorzy ujawniają, że panowie znów mają się spotkać na wspólnym planie. Wystąpią w filmie grozy, który wyreżyseruje Jon Watts. Jednak nadchodząca współpraca nie podoba się żonie Cloone'ya, którą martwi fakt, iż jej mąż razem z przyjacielem zacznie imprezować i nadużywać alkoholu, a to może źle wpłynąć na PR Pitta, który walczy o opiekę nad dziećmi. Z tego powodu postanowiła wprowadzić w życie szereg zasad, których ma przestrzegać jej mąż i jego kumpel!

Jak się okazało, pomysł żony bardzo rozczulił aktora.


Innego zdania może być Pitt, który nie przepada za tym, gdy ktoś kontroluje jego działania i mówi co ma robić!

A Waszym zdaniem, żona taka jak Amal to skarb?

Zobaczcie również:

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na randce?! Tabloid pokazał zdjęcie!

George Clooney nie radzi sobie z dziećmi!

Khloe Kardashian nie do poznania! To zasługa wyłącznie diety?!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amal Clooney | Brad Pitt | George Clooney
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy