Reklama
Reklama

Alicja Majewska zganiła młode gwiazdy za krojone owoce i alkohole

Alicja Majewska od lat jest gwiazdą estrady. Liczbę koncertów, w których brała udział można liczyć w tysiącach. Mimo to jest zaskoczona tym, czego dzisiaj artyści potrafią żądać od organizatorów imprez muzycznych. Wokalistka potępiła wymagania młodych gwiazd.

 

Alicja Majewska na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Alicja Majewska była jedną z gwiazd zakończonego w niedzielę Polsat SuperHit Festiwal 2023. Ze sceny wykonała 7-minutową wiązankę największych przebojów. Znalazły się wśród nich: "Być kobietą", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeszcze się tam żagiel bieli" i "To nie sztuka wybudować nowy dom". Oczywiście na sopockiej scenie artystce towarzyszył Włodzimierz Korcz.

Alicja Majewska oburzona wymaganiami wobec organizatorów

Nie tak dawno Alicja Majewska (posłuchaj!w rozmowie z Pomponikiem została zapytana o to, co sądzi o gwiazdach, które swoją karierę opierają na skandalach. Według artystki nie jest to zbyt dobre podejście. 

Reklama

Teraz Majewska znowu skrytykowała młode gwiazdy. Artystka została zapytana przez jeden z portali, jakie ma wymagania wobec organizatorów koncertów takich jak Polsat SuperHit Festiwal. Wokalistka zapewniła, że w zupełności wystarcza jej kawa lub herbata. Zwróciła jednak uwagę, że wielu młodych artystów wręcz prześciga się w wymyślaniu absurdalnych żądań.

"Ciepła woda z cytryną czy owoce to pal sześć. Ja słyszę, że w riderach [lista wymagań wysyłana przed koncertem do organizatora — red.] są inne rzeczy. Usłyszałam ostatnio, że jakiś młody człowiek miał w riderze: »banan obrany ze skórki pokrojony na plasterki centymetrowe« i to było z wykrzyknikiem. Była jeszcze pistacjowa guma do żucia" - oburzała się Majewska.

Alicja Majewska pije kawę i mleko

Wokalistka zwróćiła też uwagę na problem alkoholu. Stwierdziła, że zdecydowanie potępia picie alkoholu podczas występów. Niestety niektórzy artyści żądają od organizatorów dostarczania mocniejszych trunków.

"Już nie mówię o tym, że są wpisywane do riderów alkohole! Jestem absolutnie zagorzałą przeciwniczką tego. Jak ktoś chce się napić, to niech sobie kupi i po cichu wypije. To jest niemoralne!"- grzmiała Majewska w rozmowie z Plejadą.

Artystka sama nie ma wielu wymagań. Zwykle zależy jej tylko na jednym - tłustym mleku.

"Moja fanaberia? Zwykle kawa jest, herbata jest. Moja fanaberia to tłuste mleko 3,2 proc." - wyjaśniła.

Zobacz też:

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Mamy komentarz

Alicja Majewska mieszka w bajkowej scenerii? Urządziła się jak księżniczka!

Alicja Majewska ujawnia, dlaczego nie ma jej w "The Voice Senior

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Majewska | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy