Reklama
Reklama
Tylko u nas

Alicja Majewska ostro o nieutalentowanych artystach. Wyjawiła też prawdę na temat relacji z Korczem [POMPONIK EXCLUSIVE]

Polsat SuperHit Festiwal 2023 już niedługo można będzie obejrzeć w Polsacie, a ci, którzy pojawią się w Sopocie, będą mogli zobaczyć go na żywo w Operze Leśnej. Z okazji zbliżającego się festiwalu została zorganizowana konferencja prasowa, na której pojawił się tłum gwiazd. Jedną z nich była Alicja Majewska, z którą udało nam się porozmawiać. Artystka wyjawiła nam prawdę, na temat chwilowych karier gwiazd, a także opowiedziała, jakie ma stosunki z żoną Włodzimierza Korcza.

Alicja Majewska ostro o chwilowych karierach gwiazd

Alicja Majewska (posłuchaj!) w rozmowie z Pomponikiem została zapytana o to, co sądzi o gwiazdach, które swoją karierę opierają na skandalach. Według artystki nie jest to zbyt dobre podejście.

Majewska przyznała, że tego typu kariera szybko legnie w gruzach i nie będzie zbyt długa. Na koniec dodała, iż nie śledzi tak dokładnie rynku muzycznego, jednak docierają do niej informacje na temat gwiazd robiących karierę przez skandal.

Reklama

"Jak kontrowersje idą w parze z głosem, no to daj Boże. Budowanie kariery na predyspozycjach, pracy nad sobą, rozwoju i byciu coraz lepszym to jest pożądane i właściwie takie pożądane. Ja tą drogą podążam, a budowanie kariery tylko na skandalu to ma krótkie nogi. Nie śledzę tego rynku aż tak bardzo. Dociera jednak do mnie to, że takie kariery też powstają. Da się więc zbudować karierę tylko na kontrowersji i skandalu. Myślę, że nie najdłuższą" - wyjawiła w rozmowie z nami Alicja.

Zobacz też: Alicja Majewska zadała szyku w dżinsach na konferencji Polsat SuperHit Festiwal

Plotkowano, że Majewska ma romans z Korczem. Gwiazda mówi o jego żonie

W dalszej części wywiadu z reporterem naszego serwisu pomponik.pl Majewska odpowiedziała o relacji, która łączy ją z Włodzimierzem Korczem oraz jego żoną. Od lat piosenkarka musi mierzyć się z plotkami dotyczącymi jej rzekomego romansu z kompozytorem. 

Artyści znają się ponad 48 lat i stale ze sobą współpracują, pojawiają się też wspólnie w mediach. Wielu brało ich nawet za małżeństwo. A przecież prawdziwą żoną Korcza jest Elżbieta Starostecka.

W rozmowie z nami piosenkarka wyjawiła, jakie relacje łączą ją z żoną Włodzimierza. Wbrew złym językom panie bardzo się lubią, a nawet się przyjaźnią!  

"To są już nudne pytania. To jest stereotyp, ponieważ pracujemy razem ponad 40 lat. Często słyszę: "Mąż poszedł do garderoby". Tłumaczymy wtedy. Włodek pokazuje zdjęcia z Elą, a ludzie sobie wiedzą. No to niech sobie wiedzą. Jesteśmy zaprzyjaźnieni, ponad 48 lat. Rodziny też są zaprzyjaźnione, więc to już jak rodzina. To już by było kazirodztwo" - przyznała Majewska.

Zobacz też:

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Mamy komentarz

Alicja Majewska mieszka w bajkowej scenerii? Urządziła się jak księżniczka!

Alicja Majewska ujawnia, dlaczego nie ma jej w "The Voice Senior"

"Katastrofalny pościg" z udziałem księcia Harry'ego i Meghan. Zamieszani paparazzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Majewska | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama