Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka biorą ślub. Oto szczegóły!

A jednak! Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) nie zamierzają dłużej zwlekać. Ich ślub odbędzie się w przyszłym roku!

Piękna aktorka i przystojny góral spotykają się od kilku miesięcy. Jak ustalił "Super Express", swój huczny ślub chcą wziąć w 2014 roku w Zakopanem, w słynnym kościele na Jaszczurówce!

Reklama

Na uroczystości pojawi się oczywiście mama muzyka, Maria, która od dwudziestu lat mieszka w Chicago.

Kobieta jest podobno bardzo podekscytowana faktem, iż jej ukochany syn w końcu się żeni i wraz z Zofią Karpiel-Bułecką, macochą piosenkarza, stara się pomóc jak może w przygotowaniu uroczystości.

"Weselisko będzie jak z bajki" - czytamy w tabloidzie. "W końcu połączą się dwa znane i wpływowe góralskie rody. Uroczystość będzie na miarę niemal książęcą, w końcu nie bez powodu o rodzinie Bachledów mówi się ‘góralska arystokracja’. (...) Szykuje się nie lata widowisko".

Dobrze poinformowani donoszą, że wokalista z myślą o przyszłej żonie kupił już mieszkanie na warszawskim Wilanowie, do którego chce wprowadzić się zaraz po ślubie.

Jak mówi informator "SE", Sebastian bardzo poważnie traktuje związek z Alicją. Świadczy o tym m.in. fakt, iż zaakceptował jej syna, Henry’ego Tadeusza, którego ojcem jest hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell.

Myślicie, że zaproszą go na Jaszczurówkę?

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Sebastian Karpiel-Bułecka | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje