Reklama
Reklama

Ależ metamorfoza. Tak zmienił się Michał Sznajder z TVN. Widzowie nie kryją zaskoczenia

Michał Sznajder jest od lat obecny na antenach kanałów informacyjnych. Jednak w ostatnim czasie prezenter zaskoczył widzów. Dziennikarz przeszedł znaczną metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądał podczas jednego z ostatnich wydań "Faktów". Jest to zmiana na plus, czy woleliście jego dawny styl?

Michał Sznajder to dziennikarz i prezenter telewizyjny, który na antenie obecny jest od lat. Karierę zaczynał w "Informacjach" Polsatu. Obecnie pracuje dla TVN24, gdzie zajmuje się głównie tematyką amerykańską oraz polityką. Sznajder nie epatuje życiem prywatnym i stroni od skandali. Może jednak liczyć na sporą rozpoznawalność wśród widzów, którym nie umknęła jego ostatnia metamorfoza. 

Reklama

Tak teraz wygląda Michał Sznajder. Ależ metamorfoza

Kilka dni temu prezenter obchodził 20-lecie pracy w telewizji, z tej okazji opublikował na Instagramie obszerny wpis będący podsumowaniem jego przygody z mediami. Obecnie Sznajder przebywa w Stanach, skąd relacjonuje wydarzenia dla swojej stacji.

- Niedawno zdałem sobie sprawę, że mija 20 lat od momentu, w którym rozpocząłem pracę w mediach i zostałem dziennikarzem. Ze względu na wyjazd do Stanów nie mam pod ręką zdjęcia z moich początków, ale paradoksalnie ten zrzut ekranu z wczoraj też doskonale pasuje. Gdyby ktoś mi 20 lat temu powiedział bowiem, że będę robił wejścia na żywo z zagranicy do programów prowadzonych przez Piotra, nie uwierzyłbym - pisał.

Duża zmiana w wyglądzie Michała Sznajdera

W poniedziałkowym wydaniu "Faktów" Michał Sznajder połączył się ze studiem z Waszyngtonu, by opowiedzieć o podróży Joe Bidena do Europy. Widzowie od razu dostrzegli, że prezenter zaliczył imponującą metamorfozę. Sznajder sporo schudł i odświeżył znacznie swój image.

Tak Michał Sznajder prezentuje się obecnie. Zmiana na plus? Oceńcie sami.

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka przestrzega Polaków. Wielu już przyznało, że tego w sklepie nie zauważyło

Jolanta Kwaśniewska przyłapana w samolocie. Jedno zdjęcie pokazało coś niezwykłego

Wielkie zaskoczenie w TVP. Takiej decyzji nikt się nie spodziewał. W TVN-ie już się boją?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Fakty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy