Reklama
Reklama
Tylko u nas

Aleks Mackiewicz wziął ślub po 13 latach związku. Tak wyglądała para młoda [POMPONIK EXCLUSIVE]

Aleks Mackiewicz, który jeszcze niedawno był uczestnikiem w programie "Taniec z gwiazdami" po 13 latach wziął za żonę swoją ukochaną, Magdalenę Zych. Para powiedziała sobie "tak" dzisiaj, 21 czerwca w uroczych okolicznościach. Na weselu aktora nie mogło zabraknąć znajomych z telewizji Polsat. Mamy zdjęcia z ceremonii i imprezy weselnej młodej pary.

Aleks Mackiewicz wziął ślub po 13 latach związku. Tak wyglądała para młoda

Aleksander Mackiewicz i jego ukochana Magda Zych powiedzieli sobie "tak". O ślubie aktora mówiono już dawno, a on sam zdradzał, że uroczystość odbędzie się 21 czerwca. Aleks Mackiewicz i Magda Zych są parą od 13 lat. Kobieta z zawodu jest fotografką, a para ma dwójkę dzieci - Bruna i Alexis. Jako jedyni mamy zdjęcia ze ślubu aktora Polsatu.

Reklama

Aleksander Mackiewicz wziął ślub. Mamy zdjęcia z ceremonii: plener, kwiaty i biały dywan

Aleks Mackiewicz od początku był jednym z faworytów 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety, choć dawał z siebie wszystko i widać było jego dryg do tańca, to jego przygoda z tańcem skończyła się na 6. odcinku show. Z widzami wówczas pożegnał się w emocjonalny sposób, czym zaskarbił sobie serca widzów Polsatu.

Co więcej, umiejętności nabyte w programie ma zamiar wykorzystać na sali weselnej ze swoją małżonką. Para miała pobierać nauki do pierwszego tańca u tancerki Izabeli Skierskiej, która towarzyszyła aktorowi jako partnerka w programie "Taniec z gwiazdami".

"W czerwcu biorę ślub z moją partnerką, Magdą i dzięki programowi będę miał darmowy kurs tańca. Ogarniemy pierwszy pokazowy występ na weselu. Mieliśmy się pobrać we wrześniu zeszłego roku, ale ze względów logistycznych przenieśliśmy to na inny termin. Magda ogarnęła już piękną salę w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania pod Warszawą" - wyznał w marcu Mackiewicz portalowi zlotascena.pl.

Aleksander Mackiewicz i Magdalena Zych wzięli ślub. Było pięknie

Ślub pary odbył się w plenerze, a na małżonków czekał ogromny, biały dywan i mnóstwo białych kwiatów. Panna młoda przyjechała czerwonym, klasycznym kabrioletem Mustangiem z dawnych lat. Wśród gości był między innymi sportowiec Adam Kszczot, który również brał udział w "Tańcu z gwiazdami".

Para młoda przed powiedzeniem sobie "tak" wypowiedziała własne przysięgi, a Aleks Mackiewicz nie krył łez wzruszenia. Po oficjalnej części uroczystości nowożeńcy wraz z gośćmi udali się do hotelu Mansor w Ząbkach. Wesele młodej pary obyło się w eleganckiej sali, w której króluje biel i marmurowy parkiet. Na ścianach widać ogromne lustra, które dodatkowo optycznie powiększały pomieszczenie. 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy