Reklama
Reklama

Agnieszka Kotulanka: Dzieci aktorki stanęły przed trudną decyzją

Dzieci zmarłej Agnieszki Kotulanki (†61 l.) otrzymały od jednego z wydawnictw propozycję wydania książki o znanej mamie - donosi jeden z magazynów. Czy ją przyjmą?

20 lutego przypada trzecia rocznica śmierci popularnej aktorki "Klanu". Przyczyną śmierci był krwotoczny udar mózgu.

Gwiazda walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Pochowana została na cmentarzu w Legionowie.

Jak dowiedziało się "Na Żywo", jej dzieci - Kasia i Michał - dostali niedawno propozycję wydania książki poświęconej mamie.

"Byłby to wywiad rzeka. Kasia i Michał musieliby opowiedzieć o pięknych, wzruszających chwilach spędzonych z mamą, ale też o jej szalenie trudnej walce z chorobą alkoholową. A oni nie chcą tego pamiętać i wspominać, bo to były najtrudniejsze lata ich życia" - mówi "Na Żywo" przyjaciółka rodziny.

Reklama

Czy sekrety znanej aktorki ujrzą światło dzienne, tego na razie nie wiadomo.

Za kilka dni dzieci Kotulanki spotkają się w Legionowie, by złożyć kwiaty na grobie matki. Być może wtedy podejmą ostateczną decyzję.

Nie jest ona łatwa szczególnie dla Katarzyny, która przyjęła mamę pod swój dach, gdy aktorka mierzyła się ze swoimi problemami.

"Dzieci pomagały jak potrafiły. (...) Dzięki terapii aktorka zaczęła wychodzić  z nałogu. Snuła plany na przyszłość. Pokrzyżowała je śmierć wskutek wylewu krwi. Dla Kasi i Michała to był szok. Czas nie uleczył ran" - czytamy.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotulanka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy