Reklama
Reklama

Adam Małysz pilnie wysłał wiadomość do Kubackiego. Oto co mu obiecał!

Dawid Kubacki obecnie przeżywa ciężkie chwile. Jego ukochana żona właśnie walczy o życie. Na szczęście jeden z najlepszych polskich skoczków może liczyć na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, czyli Adama Małysza. Wiemy, co obiecał mu w prywatnej wiadomości!

Adam Małysz wspiera Dawida Kubackiego. Zaoferował mu pomoc

Dawid Kubacki najpierw poinformował o zakończeniu swojego sezonu sportowego 2022/2023. Większość sportowców była zaskoczona tak nagłym wycofaniem się jednego z najlepszych skoczków w polskiej drużynie. Niestety wieść o prawdziwej przyczynie poraziła wszystkich! Adam Małysz, jako prezes Polskiego Związku Narciarskiego, nie mógł zostawić Dawida Kubackiego samego w takiej sytuacji!

Żona Dawida Kubackiego wylądowała w szpitalu. "Lekarze walczą o życie"

Kubacki wyjaśnił, że jego żona trafiła do szpitala, a sytuacja jest poważna.

Reklama

"Mój nagły powrót do domu.... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - dodał Dawid Kubacki na Instagramie.


Adam Małysz pilnie wysłał wiadomość do Dawida Kubackiego. Złożył mu obietnicę...

Wobec tak przykrej i druzgocącej wiadomości nie przeszedł obojętnie Adam Małysz, który dba o polskich skoczków. Wyznał on dziennikarzom Interii, że wszyscy modlą się o niego i jego żonę. 

"Wspieramy Dawida, jak możemy. W tej chwili modlimy się za niego. Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie. Odpisał: "Tak, oczywiście, dziękuję" - mówił w rozmowie z Interią Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Obiecał też skoczkowi, że jeśli tylko będzie potrzebował pomocy, natychmiast ją dostanie, ponieważ sam przechodził przez podobne sytuacje: "Sam jako zawodnik wiele dni w roku przebywałem poza domem. Zawsze się człowiek martwił o swoich najbliższych, to naturalne. Pamiętam dokładnie, co czułem, kiedy dowiedziałem się, że ciężko zachorował mój teść. Ale to na pewno sytuacja nie tak dramatyczna i nieporównywalna z tym, co przeżywa teraz Dawid" - zaznacza Małysz w rozmowie z Interią Sport.

Pomponik życzy dużo zdrowia dla Marty i Dawida!

Zobacz też:

Kubacki znów się wzbogacił. Dzięki medalowi MŚ na jego konto wpłynie spora suma

Maciej Kurzajewski i Adam Małysz: "Nigdy nie zabiegałem, by został moim przyjacielem"

Ogromne problemy Dawida Kubackiego w domu! Nastąpiło zalanie! Skoczek pokazał szkody

Adam Małysz pochwalił się nową pracą. Nie zgadniecie, czym będzie się zajmował

Wiemy, ile zarabiają Kubacki, Stoch, Małysz i Piotr Żyła. Te kwoty są zawrotne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy