Reklama
Reklama

70-letni Bogusław Linda ściągnął T-shirt i pokazał klatę

Bogusław Linda to jeden z tych aktorów, do którego zawsze wzdychały tysiące kobiet. W najnowszym filmie aktor zdecydował się zdjąć okrycie i pokazać goły tors!

 Bogusław Linda nie należy do celebrytów, którzy co chwila kontaktują się ze swoimi fanami. W ostatnim czasie aktor pokazał kilka swoich zdjęć z podróży do Afryki oraz z rejsu z polskim żeglarzem o międzynarodowej sławie  Romanem Paszke. 

Bogusław Linda rozebrał się na Instagramie

Bogusław Linda postanowił wrócić na Instagram z nowym nagraniem. Na krótkim filmiku aktor ściąga koszulkę do muzyki Gorana Bregovića z filmu "Underground". T-shirt aktora ozdobiony jest dużym napisem "Nie wierzę politykom". Okazuje się, że pod nim Linda ma kolejną koszulkę "Wolność nie ma ceny". 

Reklama

Bogusław Linda: kariera

Bogusław Linda urodził się 27 czerwca 1952 roku w Toruniu. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Debiutował w 1977 roku na deskach krakowskiego Teatru Starego w spektaklu "Zbrodnia i kara".

Przed kamerą debiutował w 1976 roku niewielką rolą w filmie "Dagny". Przez kolejne lata grywał epizodyczne role, w filmach takich jak: "Pasja", "Wodzirej", "Janek", "Punkt widzenia". W 1980 roku przyszła pierwsza większa rola - Gryziaka w filmie "Gorączka". Został za nią uhonorowany na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zdobył Wyróżnienie Honorowe w kategorii najlepszych kreacji aktorskich.

Kolejne role w filmach "Zabij mnie glino" (1987), "Psy" (1992), "Psy II: ostatnia krew" (1994), "Sara" (1997), "Demony wojny wg Goi" (1998) zaszufladkowały aktora jako "twardziela"W 1999 roku Linda wcielił się powstać Jacka Soplicy w ekranizacji "Pana Tadeusza". Dwa lata później zagrał Petroniusza w "Quo vadis".

Zobacz też:

Bogusław Linda przyznaje, że nie lubi grać w filmach! Uważa się za "tandetnego" i "niedobrego" aktora

Córka Bogusława Lindy ma nowy plan na karierę! "Wygląda, jakby z Księżyca była"

Bogusław Linda: Słowa aktora wywołały burzę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bogusław Linda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy