Reklama
Reklama

10-letnia córka Natalii Kukulskiej wegetarianką. Znana mama nie szczędzi krytyki!

Natalia Kukulska (39 l.) pochwaliła się, że jej córka Ania (10 l.) jest wegetarianką. Piosenkarka nie wierzy jednak, że wytrwa ona w postanowieniu i nie sięgnie po krwiste steki czy sycącą zupę drwala.

"Moja córka była chyba najbardziej mięsożernym członkiem rodziny. Ale potem zobaczyła jakieś wideo, na którym było widać, jak się pozyskuje mięso i ile cierpią zwierzęta. I postanowiła zostać wegetarianką" - mówiła piosenkarka podczas spotkania organizowanego przez jeden z salonów meblowych.

Dodała, że małej czasami jest ciężko. Na razie jednak trzyma dietę.

"Dopytuje, czy np. kabanosy są ze zwierzątek, a jeśli tak, to jakich i czy może były już stare, to wtedy mniej szkoda. To rozczulające" - śmiała się Kukulska.

Reklama

Dziś nie kryje, że jest zaniepokojona faktem, iż 10-latka nie je mięsa. Gdy córka jej to oznajmiła, skonsultowała się z internistą, który uświadomił jej, że organizm dziecka w fazie wzrostu potrzebuje minimum raz w tygodniu czerwonego mięsa!

"Uważam, że na tym etapie u córki to jest zbyt odważna decyzja i zamierzam jej czasami przemycać mięsko" - deklaruje wokalistka na łamach "Show".

Wygląda na to, że flaczki babuni szybko nie znikną z menu małej Ani!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama